2022. október 29.
FTC-ZTE: Bőséges programkínálat az Állatok Napján
Következő hazai bajnokinkra is érdemes lesz már korán megérkezni a Groupama Arénába.

Bajnoki címvédő férfi labdarúgócsapatunk a bajnokságban október 30-án, vasárnap 17.30-tól fogadja a Zalaegerszeget. Ahogy azt megszokhatták, a hazai bajnokira ezúttal is remek programkínálattal készülünk. Vasárnap kerül majd sor az Állatok Napjára, amelynek programjairól EBBEN a cikkben számoltunk be részletesen. A legfőbb célunk szurkolóink figyelemfelhívása a tudatos állattartásra, valamint az örökbefogadás lehetőségére. Ezek mellett a már megszokott aktivitások is elérhetőek lesznek. 

A felszíni parkolóban ezúttal is megtekinthető lesz a Fradi Kamion, de a kerengőn megtalálhatják a Fradi Minibuszt is, ahol válogathatnak a Fradi Shop kínálatából is, de ezúttal extra Shop kitelepüléssel is készülünk, ahol az új Fradi lemez és a Fradista leszek! című mesekönyv is megvásárolható lesz különböző szurkolói kellékekkel egyetemben. A vállalkozó kedvűek tesztelhetik majd tudásukat a söprögető szimulátornál, és a lövőerőmérőnél, de a Penny Családi szektorban étel- és italkóstolással, valamint arcfestéssel is várjuk az érdeklődőket. Szakosztályi kitelepülésünk részeként ezúttal kerékpáros szakosztályunkkal ismerkedhetnek meg.

A találkozó előtt a lelátón is több programmal várjuk drukkereinket. A Nap szurkolója játék ezúttal sem hiányozhat majd, amellyel streamen keresztül, a www.napszurkoloja.hu oldalon tudnak majd játszani. A nyertes egy páros MVM Gold-belépőjeggyel lesz gazdagabb, míg Tippjátékunk során egy 15.000 Ft értékű Fradi Shop ajándékcsomag talál majd gazdára. A mérkőzés kezdete előtt a pólóágyúval is körbe fogunk menni, míg a szünetben a Fradi-Szív játékunkkal készülünk, valamint lesz az EmojiCam is. A játék lényege egyszerű, az óriáskivetítőn megjelenő emojit szükséges leutánoznia szurkolóinknak. Játékunk során a jókedv garantált, várjuk szurkolóinkat félidei játékunk során.

Ahogy az a hazai bajnokijainkon megszokott, Igor, csapatunk élő jelképe, a Fradi Sas is repülni fog a szentélyünkben a zászlólengetést megelőzően.

Cikkajánló

Botka Endre: „Nem vagyok egy nagyon csapongó ember”

Nagyinterjú az FTC-t közel tíz éve szolgáló futballistával, aki otthonra talált a Népligetben.

Dupla kapushosszabbítás csapatunknál

Szécsi Gergő és Őri Levente is marad a Ferencváros labdarúgócsapatának keretében.

Botka Endre: „Még éhesebb lettem a sikerre!”

Nyolcszoros magyar bajnok hátvédünk a következő szezonban is az FTC labdarúgója lesz – VIDEÓ!

Nem csak győztes gólból lehet legenda

Pölöskei Gábort Fradi-futballidentitása mindenhová elkíséri.

Hajnal Tamás: „Nem vagyok boldog az eredménytől”

Sportigazgatónk és Orosz Pál, az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója értékelte a UEL-sorsolás második napját.

Nagyszerű csapat, de hiszünk a továbbjutásban

Csatárunk, Bamidele Yusuf jól ismeri idei első UEL-ellenfelünket, a Vojvodinát.

A Twente lehet az ellenfelünk a selejtező 2. körében

Szerdán kisorsolták a selejtező 2. körének párosításait, a mieink a holland negyedikkel kerülhetnek össze.

Megvannak csapatunk lehetséges 2. fordulós ellenfelei

Az Európa Liga-selejtező 2. fordulójának szerdai sorsolását is kiemeltként várja a Ferencváros.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin