Szöveges tudósítás labdarúgócsapatunk ZTE elleni felkészülési mérkőzéséről.

FTC: Dibusz – Botka (Lovrencsics, 63.), Blazic, Csontos, Civic – Haratin (Sigér, 63.), Leandro – Isael (Lodico, 80.), Skvarka, Szánthó (Ramadan, 78.) - Boli
ZTE: Demjén (Szemerédi, 70.) - Bolla (Kocsis, 63.), Katanec (Bobál D., 46.), Lesjak (Szépe, 46. (Sebestyén, 80.Ö), Tamás (Németh, 63.) - Bedi - Radó, Barczi (Ostrek, 46.(McWoods, 76.)), Bőle (Mitrovic, 46.), Babati (Zimonyi, 70.) - Bobál G. (Meshack, 46.)
Gól: Boli (12.), Haratin (40.)

Élő közvetítés

90. perc: Vége a mérkőzésnek. Csapatunk második szerdai edzőmérkőzését 2-0-ra megnyerte a ZTE ellen!

88. perc: Kapufa! Lovrencsics ívelt előre Skvarkának, aki szép mozdulatta vette át a labdát, a tizenhatos sarkáról érkező csavart lövés a bal kapufáról pattant ki.

84. perc: Lovrencsics szögletét Ramadan fejelte nem sokkal fölé.

80. perc: Lodico is a pályán Isael helyett.

78. perc: Szánthó helyét Ramadan veszi át.

68. perc: A másik félidő ívószünete.

63. perc: Cseréltünk: Botkát és Haratint Lovrencsics és Sigér váltotta.

60. perc: Blazic tette ki a szélre Csontosnak, aki fejjel visszatette a labdát a tizenhatoson belül érkező Bolinak, de sem ő, sem Isael nem tudott lőni.

58. perc: Isael kereste Szánthót egy emeléssel, de Demjén kijött a kapujából és megszerezte a labdát.

55. perc: Szánthó találta magát szemtől szemben a kapussal, de a lövés gyengére sikerült.

51. perc: Leandro ívelését Szánthó fejelte volna, de már lesen volt.

Folytatódik a mérkőzés.

Vége az első félidőnek, 2-0-val mehetünk a szünetre.

45. perc: Bőle lőtt a tizenhatoson kívülről, ez is Dibuszé.

44. perc: Babati próbálkozott oldalról, közelről, Dibusz szögletre mentett.

42. perc: Skvarka lőtt, a kapusé.

40. perc: Megvan a második! Haratin a másik irányba küldte a kapust, a jobb alsóba gurított labdával megduplázta előnyünket!

39. perc: Isael sarokkal tette volna tovább Szánthónak, akit azonban buktattak a tizenhatoson belül, tizenegyes jöhet!

28. perc: Barczi lövése nem volt veszélyes a kapunkra.

25. perc: Bőle bepasszolt labdája után Csontos tisztázott.

24. perc: Ivószünet.

20. perc: Isael Skvarkához, ő pedig Szántóhoz passzolt, akinek lapos lövése mellé ment.

19. perc: Botka nagyszerű labdát emelt Bolihoz, de végül tisztázni tudott a védelem.

16. perc: Haratin, és a meccsen már sokadik alkalommal szerelő Csontos is blokkolt egy kapura tartó lövést.

13. perc: Ismét Boli próbálkozott, ezt fogta Demjén.

12. perc: Vezetünk! Egy kavarodás után Bolihoz került a labda a tizenhatos előterében, igazított rajta egyet, majd laposan a kapu jobb alsó sarkába lőtt, 1-0!

10. perc: Isael ritmust váltott majd megindult a kapu felé, egy lövőcsel után azonban mellé lőtt.

7. perc: A jobb oldalon vezetett támadást a ZTE, de Haratin jó ütemű becsúszása elhárította a veszélyt.

5. perc: Blazic indítása volt hosszú Isaelnek.

1. perc: Radó beívelése után kellett Dibusznak védenie egy lövést, majd az ismétlés is kapusunknál kötött ki.

1. perc: Elkezdődött a találkozó!

A meccs előtt

Alig több, mint egy órája ért véget harmincszoros bajnok labdarúgócsapatunk Paks elleni edzőmérkőzése az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban. Ezután a ZTE ellen mérkőzünk meg a Groupama Arénában.

FTC-Kisvárda: parkolási információk

Parkolójegyét kizárólag online, a meccsjegy.fradi.hu/parkolo oldalon tudja megváltani!

Sztankovics: „Bajnoknak kell lennünk!”

Vezetőedzőnk szerint a Kisvárda ellen az egyetlen cél a bajnoki cím megszerzése lehet.

Eltűnt derbihősök: Nacer Bouiche

A Fradi TV sorozatának második részében focicsapatunk első afrikai légiósával találkozhatnak – VIDEÓ!

Együtt a lelátón! – Elindult a bérletértékesítés!

Nagy kedvezményt kapnak, akik az early bird időszakban vásárolják meg bérletüket a 2024/25-ös idényre.

FTC-Kisvárda: meccsnapi programok

Április 20-án, szombaton a Kisvárda elleni bajnokin az Egészségnap kerül a középpontba.

Közösen ültetett fát az FTC és a Provident

A pénzügyi szolgáltató vállalat Provigreen elnevezésű programjában az április a fenntarthatóságról szól.

A Föld Napja: Szedd össze magad!

A Föld Napja alkalmából különleges eseménnyel készül klubunk a Kisvárda elleni labdarúgó bajnokira.

Zachariassen is nézett, amikor Wingo rávágta, hogy…

Futballistáinkat különleges játékra hívtuk, amelyben az Újpest, a Barca és a Liverpool is pontot ért - VIDEÓ