Szöveges tudósítás labdarúgócsapatunk ZTE elleni felkészülési mérkőzéséről.

FTC: Dibusz – Botka (Lovrencsics, 63.), Blazic, Csontos, Civic – Haratin (Sigér, 63.), Leandro – Isael (Lodico, 80.), Skvarka, Szánthó (Ramadan, 78.) - Boli
ZTE: Demjén (Szemerédi, 70.) - Bolla (Kocsis, 63.), Katanec (Bobál D., 46.), Lesjak (Szépe, 46. (Sebestyén, 80.Ö), Tamás (Németh, 63.) - Bedi - Radó, Barczi (Ostrek, 46.(McWoods, 76.)), Bőle (Mitrovic, 46.), Babati (Zimonyi, 70.) - Bobál G. (Meshack, 46.)
Gól: Boli (12.), Haratin (40.)

Élő közvetítés

90. perc: Vége a mérkőzésnek. Csapatunk második szerdai edzőmérkőzését 2-0-ra megnyerte a ZTE ellen!

88. perc: Kapufa! Lovrencsics ívelt előre Skvarkának, aki szép mozdulatta vette át a labdát, a tizenhatos sarkáról érkező csavart lövés a bal kapufáról pattant ki.

84. perc: Lovrencsics szögletét Ramadan fejelte nem sokkal fölé.

80. perc: Lodico is a pályán Isael helyett.

78. perc: Szánthó helyét Ramadan veszi át.

68. perc: A másik félidő ívószünete.

63. perc: Cseréltünk: Botkát és Haratint Lovrencsics és Sigér váltotta.

60. perc: Blazic tette ki a szélre Csontosnak, aki fejjel visszatette a labdát a tizenhatoson belül érkező Bolinak, de sem ő, sem Isael nem tudott lőni.

58. perc: Isael kereste Szánthót egy emeléssel, de Demjén kijött a kapujából és megszerezte a labdát.

55. perc: Szánthó találta magát szemtől szemben a kapussal, de a lövés gyengére sikerült.

51. perc: Leandro ívelését Szánthó fejelte volna, de már lesen volt.

Folytatódik a mérkőzés.

Vége az első félidőnek, 2-0-val mehetünk a szünetre.

45. perc: Bőle lőtt a tizenhatoson kívülről, ez is Dibuszé.

44. perc: Babati próbálkozott oldalról, közelről, Dibusz szögletre mentett.

42. perc: Skvarka lőtt, a kapusé.

40. perc: Megvan a második! Haratin a másik irányba küldte a kapust, a jobb alsóba gurított labdával megduplázta előnyünket!

39. perc: Isael sarokkal tette volna tovább Szánthónak, akit azonban buktattak a tizenhatoson belül, tizenegyes jöhet!

28. perc: Barczi lövése nem volt veszélyes a kapunkra.

25. perc: Bőle bepasszolt labdája után Csontos tisztázott.

24. perc: Ivószünet.

20. perc: Isael Skvarkához, ő pedig Szántóhoz passzolt, akinek lapos lövése mellé ment.

19. perc: Botka nagyszerű labdát emelt Bolihoz, de végül tisztázni tudott a védelem.

16. perc: Haratin, és a meccsen már sokadik alkalommal szerelő Csontos is blokkolt egy kapura tartó lövést.

13. perc: Ismét Boli próbálkozott, ezt fogta Demjén.

12. perc: Vezetünk! Egy kavarodás után Bolihoz került a labda a tizenhatos előterében, igazított rajta egyet, majd laposan a kapu jobb alsó sarkába lőtt, 1-0!

10. perc: Isael ritmust váltott majd megindult a kapu felé, egy lövőcsel után azonban mellé lőtt.

7. perc: A jobb oldalon vezetett támadást a ZTE, de Haratin jó ütemű becsúszása elhárította a veszélyt.

5. perc: Blazic indítása volt hosszú Isaelnek.

1. perc: Radó beívelése után kellett Dibusznak védenie egy lövést, majd az ismétlés is kapusunknál kötött ki.

1. perc: Elkezdődött a találkozó!

A meccs előtt

Alig több, mint egy órája ért véget harmincszoros bajnok labdarúgócsapatunk Paks elleni edzőmérkőzése az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban. Ezután a ZTE ellen mérkőzünk meg a Groupama Arénában.

Ünnepeltjeink

Ezen a héten is akadnak olyan fradista sportolók, akiket ünnepelhetünk, és akikről megemlékezhetünk.

„Meg kell mutatnunk, hogy tudunk 3 pontot szerezni”

Dibusz Dénes szerint bosszantó az MTK elleni döntetlen, de hamar itt van a következő bajnoki a bizonyításra.

Sergei Rebrov: Nem ilyen második félidőre számítottunk

Vezetőedzőnk szerint fordulópontot jelentett volna, ha sikerül értékesíteni a büntetőt.

Kettővel is vezettünk, végül iksz lett az örökrangadó

Zubkov duplázott, Mak 11-est hibázott, a kék-fehérek 0-2-ről mentettek pontot.

Interjú az évfordulóhoz érő klubelnökkel!

Megjelent az FTC életmód és sportkultúra magazinjának legújabb, márciusi száma!

Rebrov: „Az MTK jó úton jár, nem lesz könnyű dolgunk”

Vezetőedzőnk kemény mérkőzésre számít szombaton az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.

Hétvégi program

Örökrangadó az MTK otthonában, pályán az NB III, de játszanak férfi pólósaink és női kéziseink is.

Sergei Rebrov: „Gólok nélkül nem lehet nyerni”

Vezetőedzőnk értékelt a MOL Fehérvár elleni kupamérkőzés után.