2019. július 11.
Hatgólos győzelem a felkészülési mérkőzésen
Labdarúgócsapatunk az FTC-MVM Sportközpontban csütörtökön lejátszott edzőmeccsen 6-0-ra verte a BFC Siófokot.

A Ludogorec Razgrad szerda esti legyőzése után csütörtök délelőtt újra munkába lendült a Sergei Rebrov által felkészített együttesünk, amelyben a BL-selejtezőn nem vagy csak keveset játszók kaptak lehetőséget a másodosztályú Siófok ellen. A tegnapi sikercsapat tagjai a kispad mellől nézték a társakat.

Csapatunk a háromszor harminc percig tartó összecsapás kezdetétől irányította a játékot. Több helyzet után a gólgyártást a 10. percben Bőle Lukács kezdte, miután egy remek kiugratást követően közelről a kapuba talált (1-0). Alig néhány perccel később az egy kölcsönben töltött szezon után visszatérő Rui Pedro növelte előnyünket (2-0).

A második félórára beállt Isael és Stefan Spirovski is, utóbbi sérülése miatt tétmérkőzésen tavaly októberben játszhatott legutóbb. A 60. percben egy szép kapáslövést követően éppen észak-macedón légiósunk növelte háromra a fórt (3-0).

A hajrára Sergei Rebrov többet is cserélt, ellenfelünk pedig elfáradni látszott, így többször is a kapuja elé tudtuk szegezni az alkalmi edzőpartnert. Az utolsó 15 percben Isael (fejjel), Mikalai Sihnevich és Bőle (másodszor) is betalált még, így alakult ki a 6-0-s végeredmény.

„Ez a mérkőzés az felkészülés része volt, azok kaptak játéklehetőséget, akik nem vagy csak keveset játszottak tegnap. Az eredmény most másodlagos volt – nyilatkozta a FradiMédiának vezetőedzőnk, Sergei Rebrov. – A következő időszakban elemezni fogjuk a szerdai mérkőzés történéseit és az alapján beszélünk arról, hogy miben kell fejlődnünk a visszavágó előtt.”

FTC - BFC Siófok 6-0
FTC:
Gróf – Botka, Leandro, Frimpong, Civic – Csonka, Sigér – Varga R., Rui Pedro, Bőle – Lanzafame. Csereként beállt: Spirovski, Isael, Sihnevich, Wilmots, Szécsi, Silye, Szerető.

Gólszerzők: Bőle (2), Rui Pedro, Spirovski, Isael, Sihnevich

„Örülök, hogy segíthettem a csapatnak döntőbe jutni”

A Nyíregyháza 2-1-es legyőzése után a mindent eldöntő gól szerzője, Edgar Szevikjan értékelt.

Leandro: „Az utolsó pillanatig hittünk a fordításban”

Pályaedzőnk, Leandro de Almeida a győzelem után kiemelte a csapat küzdeni tudását és akarását.

A hajrában harcoltuk ki a kupadöntőt!

35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re nyert a Nyíregyháza ellen a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

Exkluzív: ilyen a bajnoki pezsgőfürdő Fradi-módra

Ünneplés a szurkolókkal a pályán, nagy buli a színfalak mögött, így ünnepeltük a 35. bajnoki címet – VIDEÓ!

Különleges anyák napi akció a DVSC elleni mérkőzésre

A DVSC elleni találkozóra az édesanyák belépőjét 50 százalék kedvezménnyel lehet megvásárolni.

FTC-DVSC: Jegyinformációk

Elindult a jegyértékesítés a DVSC elleni május 5-i hazai bajnokinkra.

Anyák napi ajánlat

Harmincöt százalékos kedvezménnyel vásárolhatják meg a női kapucnis pulóvert és a pamut melegítőnadrágot.

„Ahhoz, hogy duplázzunk, minden erőnkre szükség van”

Vezetőedzőnk, Dejan Sztankovics mondta el várakozásait a szerdai, Nyíregyháza elleni Magyar Kupa-elődöntőről.