2022. november 16.
Hétmétereseken múlt a Csercseszov-Stöger döntő
Férfi labdarúgócsapatunk vezetőedzője egy tiroli öregfiúk tornán vezette a Nemzetközi All Star-gárdát.

Mint az megírtuk Sztanyiszlav Csercseszov, bajnoki és kupacímvédő, valamint UEFA Európa Liga-nyolcaddöntős férfi labdarúgócsapatunk vezetőedzője a téli pihenője alatt Tirolban szerepelt egy öregfiúk tornán, ahol a Nemzetközi All Star-csapatot irányította edzőként harmadmagával, sőt a viadal promó videójában kicsit énekelt is, amelyet ITT nézhet meg.

Az Imst városában rendezett teremtornán az első elődöntőt a - férfi labdarúgócsapatunkat az előző idény őszén dirigáló - Peter Stöger által irányított Kelet-ausztriai Álomcsapat nyerte 6-3-ra a Nyugat-ausztriai Álomcsapat ellen.

Csercseszov csapata, a többek között a bolgár Kraszimir Balakovval, a német Fredi Bobiccsal és a brazil Aíltonnal felálló „világválogatott” jól kezdett a második elődöntőben a Bayern München Legendák ellen, ám a 2-0-s előny nem volt elég, s végül hétméteresekkel 3-2-re kikaptak. A meccs után oszét szakemberünket mikrofonvégre kapták.

Jó találkozó volt, a nézők kiválóan szórakozhattak. Az első félidőben szépen fociztunk, kétgólos előnyt szereztünk, a másodikban viszont nem tudtuk azt megtartani, igaz volt egy furcsa játékvezetői ítélet is… A Bayern szerencsésebb volt végül a büntetőrúgásoknál – mondta mesterünk, aki pihenőjére és természetesen a Ferencvárosra is kitért. – Kedden érkeztem ide, ma fociztunk egy jót, s hamarosan repülök haza. Egy jó ősz van mögöttem, a játékosaim a Ferencvárosban kiválóan dolgoztak. Elsők vagyunk a bajnokságban, megnyertük az UEL-csoportunkat, várjuk a sorozatban a nyolcaddöntőt. A döntőt ráadásul Budapesten rendezik, igaz nem a mi stadionunkban, de szeretnénk minél közelebb jutni hozzá!"

A bronzmeccsen aztán javított Csercseszov csapata, s a Nyugati Dream Team ellen 10-7-re győzött, míg a döntőben Stögerék a Bayern öregfiúk ellen 0-5-ről kapaszkodtak vissza 5-5-re, így hétméteresek döntöttek a trófea sorsáról, amelyet végül Stögerék nyertek meg.

Ha a fináléban nem is, a fenti fotó tanúsága alapján a Csercseszov-Stöger találkozó összejött a tornán.

„Örülök, hogy segíthettem a csapatnak döntőbe jutni”

A Nyíregyháza 2-1-es legyőzése után a mindent eldöntő gól szerzője, Edgar Szevikjan értékelt.

Leandro: „Az utolsó pillanatig hittünk a fordításban”

Pályaedzőnk, Leandro de Almeida a győzelem után kiemelte a csapat küzdeni tudását és akarását.

A hajrában harcoltuk ki a kupadöntőt!

35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re nyert a Nyíregyháza ellen a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

Exkluzív: ilyen a bajnoki pezsgőfürdő Fradi-módra

Ünneplés a szurkolókkal a pályán, nagy buli a színfalak mögött, így ünnepeltük a 35. bajnoki címet – VIDEÓ!

Különleges anyák napi akció a DVSC elleni mérkőzésre

A DVSC elleni találkozóra az édesanyák belépőjét 50 százalék kedvezménnyel lehet megvásárolni.

FTC-DVSC: Jegyinformációk

Elindult a jegyértékesítés a DVSC elleni május 5-i hazai bajnokinkra.

Anyák napi ajánlat

Harmincöt százalékos kedvezménnyel vásárolhatják meg a női kapucnis pulóvert és a pamut melegítőnadrágot.

„Ahhoz, hogy duplázzunk, minden erőnkre szükség van”

Vezetőedzőnk, Dejan Sztankovics mondta el várakozásait a szerdai, Nyíregyháza elleni Magyar Kupa-elődöntőről.