2019. augusztus 7.
Horvát sajtó: „Az este hőse: Dibusz Dénes!”
A horvát sajtó szerint kapusunk, Dibusz Dénes volt a kedd esti mérkőzés legjobb játékosa.

Dibusz Dénes fantasztikus formában véd az idei BL-selejtezők során. A Dinamo Zagreb elleni Bajnokok Ligája-párharc első mérkőzése után a horvát sajtó a találkozó legjobb játékosának titulálta Dibusz Dénest. Korábban már a spanyol As is írt Dibusz lenyűgöző tizenegyes-hárításáról a Ludogorec ellen.

A 24sata.hr a következő címmel emlékezett meg a tegnapi összecsapásról: „Dani Olmo ismét elképesztő volt, mégis az este hőse Dibusz Dénes”. Dénes nyolc (!) védést mutatott be tegnap este a Dinamo ellen, és a horvátok szerint akár három-négy góllal is többet szerezhettek volna, ha nem ő áll a kapunkban.

A Sportske Jutarnji lap a horvátok kapusával, Dominik Lovakoviccsal beszélgetett, aki megjegyezte: „Dibusz nagyszerű formában védett, jó napot fogott ki, 5-6 védést is bemutatott."

Csak így tovább, Dénes!

Nagyobb védések 4:02, 6:27, 7:02, 7:53

Találkozzon labdarúgóinkkal, ünnepeljünk együtt!

Fradi Ünnep december 11-én, vasárnap a Groupama Arénánál – rengeteg élménnyel várjuk!

Szerződést bontottunk Csontos Dominikkel

A fiatal hátvéd az elmúlt fél szezont kölcsönben az NB II-es Soroksárnál töltötte.

Aissa Laidouni emlékezetes világbajnoksága

Középpályásunk, a Katart megjárt Aissa Laidouni januárban csatlakozik újra az FTC keretéhez.

Aissa Laidouni: „Minden más lett volna, ha…”

Középpályásunk vegyes érzésekkel nyilatkozott a franciák legyőzése után, sajnálja az ausztrál meccset.

A vb-címvédő legyőzésével búcsúztak Laidouniék

Játékosunk gólpasszt adott a franciák ellen 1-0-ra megnyert, de tunéziai búcsúval végződő...

Készüljön a karácsonyra a Fradi adventi naptárral!

December 1-től egészen szentestéig minden nap különleges nyereményekért játszhat.

Csercseszov: Tirol után unokázás, foci-vb, hajrá Fradi!

Bajnok és kupagyőztes férfi labdarúgóink vezetőedzője a téli szünetben sem pihen.

Mit csinálnak a téli szünetben focistáink? Megmutatjuk!

A csapat tagjai még néhány napig téli pihenőjüket töltik. Nézzük, ki mit csinál a téli szünetben!