Amint arról korábban beszámoltunk, az FTC férfi labdarúgócsapata 2021. július 6-án, kedden 18.00-tól a Bajnokok Ligája előselejtezőjének győztesével, a koszovói Prishtina együttesével játszik a BL 2021/2022-es kvalifikációjának 1. fordulójában. A Groupama Arénában sorra kerülő összecsapásra elindult a jegyértékesítés, belépőket a bajnoki jegyáraknak megfelelő áron lehet vásárolni!
Bérletes szurkolóink 20 százalékos kedvezménnyel vehetnek jegyet, de online vásárlás esetén is jár engedmény.
Belépőjét megvásárolhatja személyesen a Groupama Aréna jegypénztárainál nyitvatartási időben (ezúttal hétfőn is nyitva tartunk!, SZE-P.: 10.00-18.00; Szo.: 9.00-13.00, H-SZE.: 10.00-18.00) és online, a meccsjegy.fradi.hu oldalon is. Internetes vásárlás esetén engedmény jár (részletek ITT)!
Jegypénztári jegyáraink a következőképpen alakulnak:

Szezonbérlettel rendelkező szurkolóink 20 százalék kedvezményre jogosultak a fenti árból, ám fontos információ, hogy a bérletes helyeket 2021. július 2-ig, péntekig tudjuk csak foglalni, ezt követően a bérletes szurkolók ugyanúgy 20 %-os kedvezménnyel, de már nem feltétlenül a bérletes helyükre tudnak jegyet venni. A bérletértékesítéssel kapcsolatban ITT minden további fontos tudnivalót megtalál!
Indul a BL-kaland – legyünk minél többen az új évad első tétmérkőzésén!
Férfi labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, 1. forduló
FTC–Prishtina (koszovói)
2021. július 6., kedd 18.00
Budapest, Groupama Aréna
Jegyek: személyesen a Groupama Aréna jegypénztárainál (SZE-P.: 10.00-18.00; Szo.: 9.00-13.00, H-SZE.: 10.00-18.00) vagy online, a meccsjegy.fradi.hu-n
Borbély Balázs a Vojvodina ottonában megnyert Európa Liga-selejtező után nyilatkozott.
Zachariassen góljára még volt válasza a Vojvodinának, de Yusuf találatával előnyből várjuk a visszavágót.
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippelje meg a Vojvodina elleni UEL-mérkőzés pontos végeredményét!
Az Iparművészeti Múzeum inspirálta új mezünket.
A haiti válogatottal a labdarúgó-vb-t megjárt támadónk készen áll, hogy vezére legyen a Fradinak.
Férfi labdarúgócsapatunk csütörtökön 20:00-kor az FK Vojvodina ellen lép pályára az UEL selejtezőjében.
A Vojvodina elleni UEL-selejtező előtt vezetőedzőnk és támadónk válaszolt az újságírók kérdéseire.
Legyen klubtag a FradiMédia YouTube + csatornáján és nézze vissza csapatunk edzését!