Az OTP Bank Liga tabelláját a 28. forduló előtt kilencpontos előnnyel vezető FTC április 16-án, szombaton 19.30-tól a Budapest Honvéd vendégeként folytatja szereplését a bajnokságban. A következő bajnoki előtt a Honvéd akadémiáján nevelkedett Vécsei Bálintot kérdeztük.
- Elég sok mérkőzést játszottam már a Honvéd ellen, úgyhogy megtanultam kezelni ezt a dolgot. Összességében jó emlékeim vannak a kispesti csapat elleni meccsekről, hiszen amikor pályára léptem, mindig győzni tudtunk a Honvéd ellen. Szeretnénk folytatni ezt a sorozatot a hétvégén is, hiszen ezzel egy újabb komoly lépést tehetnénk a bajnoki cím felé – mondta játékosunk, aki szerdán szerződéshosszabbítást írt alá a Ferencvárossal.
A nyolcszoros válogatott középpályás a pontelőnnyel kapcsolatos kérdésre válaszolva elmondta: együttesünk célja, hogy mielőbb bebiztosítsa az újabb bajnoki aranyérmet.
- Fogynak a mérkőzések, az előnyünk pedig egyre nagyobb, a hátralévő hat bajnokin ezt semmiképpen sem szeretnénk elherdálni. Minél hamarabb szeretnénk bebiztosítani a bajnoki címet, hiszen erre a szezonra van még egy másik nagy célunk is, mégpedig a MOL Magyar Kupa megnyerése! – folytatta Vécsei Bálint. – Bárhogy is alakul majd a bajnoki hajrá, nem szabad kiengedni, hiszen duplázni szeretnénk.
Férfi labdarúgócsapatunk a Honvéd elleni bajnoki után, április 20-án szerdán 20.00-tól a másodosztályban szereplő ETO FC vendégeként lép pályára a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.
Román, szlovák és izlandi labdarúgócsapat is az utunkba kerülhet a június 16-i sorsoláson.
Nem sokon múlt, hogy hőssé váljon Haiti első vb-meccsén. A lefújás után értékelte a találkozót.
McGinn góljával Skócia 1–0-ra legyőzte Haitit, amelyben csereként pályára lépett a Fradi csatára.
A technikás izraeli válogatott az elmúlt három év több nagy sikerének volt egyik főszereplője.
Vége a magányos meccsnézéseknek, ha önre mosolyog a szerencse legújabb TikTok-játékunkban.
A zárva tartás a webshopot is érinti, de június 19-től ismét a megszokott rend szerint vásárolhatnak.
Klubunk vezető erőnléti edzője a világbajnokságra készülő cseh labdarúgó-válogatottról is mesélt.
Az FTC labdarúgó utánpótlásának újabb tehetséges játékosa kötelezte el magát klubunkhoz.