2026. június 6.
Joseph sem tudott segíteni csapatán
Labdarúgó világbajnoki felkészülési mérkőzésen Haiti válogatottja előnyről kapott ki Perutól.

A támadónkat, Lenny Josephet is soraiban tudó Haiti válogatott 2-1-es vereséget szenvedett Perutól felkészülési mérkőzésen. A találkozót a floridai Miamiban, az Inter Miami új stadionjában, a Nu Stadiumban rendezték, ahol korábban még nem játszottak válogatott mérkőzést. A karibiaknak ez volt a második találkozójuk a vb-re hangolódva, néhány nappal korábban 4-0-ra lelépték Új-Zélandot többek között Lenny góljával, aki akkor kezdőként lépett pályára. Csatárunk ezúttal csak a 60. percben szállt be, talán ez is lehetett az egyik oka, hogy a kevés gólt hozó meccsen ezúttal elmaradt csapata győzelme.

Haiti az első félidőben még vezetett, miután Wilson Isidor egy sikeres letámadást követően előnyhöz juttatta együttesét. A szünet után azonban Peru jelentősen feljavult, nagyobb nyomást helyezett ellenfelére, és egyre több időt töltött a támadóharmadban. A dél-amerikai együttes fordítása végül két pontrúgás után érkezett meg: Yoshimar Yotún előkészítéséből Renzo Garcés és Jairo Vélez is eredményes volt.

Haiti Lenny beállása után a hajrában próbálta kiharcolni az egyenlítést, csatárunk ígéretes helyzetbe is került, amelyben csak egy sárgalapos szabálytalanság árán sikerült megállítani őt. Végül sem ő, s más csapattársa nem járt sikerrel, így Peru 2-1-re megnyerte a találkozót.

Kanikovszki győztes meccsen szerepelt az izraeli válogatottban

Gavriel Kanikovszki sem pihenhetett az elmúlt napokban. Középpályásunk kezdőként lépett pályára az izraeli válogatott Albánia elleni győztes felkészülési mérkőzésén. Játékosunk a 68. percig volt a pályán a Tiranában rendezett találkozón, amelyen Izrael végül 1–0-s győzelmet aratott. A mérkőzés egyetlen gólját Oscar Gloukh szerezte a 73. percben.

Cikkajánló

Paredes-mezben szurkol, szoros döntőt vár Gómez Mariano

Argentin hátvédünk szülőhazájának szurkolhat a labdarúgó-vb vasárnapi, Spanyolország elleni fináléjában.

Indul a voucherek értékesítése a Twente elleni meccsre

Fontos információk a voucherek átvételéről, a gyülekezési helyről és a stadion megközelítéséről.

Kaphatóak a jegyek a Paks elleni bajnokinkra!

Július 26-án, vasárnap a tolnaiaknál kezdjük meg a 2026/27-es bajnoki idényt.

Holland ellenfél vár a Ferencvárosra

A korábbi kétszeres bajnok FC Twente vár csapatunkra a labdarúgó Európa Liga-selejtező második körében.

Indul a jegyértékesítés a Vasas elleni bajnokira!

A szezon első hazai bajnoki mérkőzését augusztus 2-án 20:15-től játsszuk a Groupama Arénában.

Íme, a megújult Fradi Zóna Live első adása

DJ Yamina és idősebb Lisztes Krisztián volt Krausz Dominika vendége a Vojvodina elleni meccs alkalmával.

Nagy Olivér: „Jó úton halad a csapat!"

Nagy Olivér a debütálásról, Gruber Zsombor pedig a góljáról és a Twente elleni párharcról beszélt.

Íme, Borbély Balázs és Dibusz Dénes öltözői beszéde!

A Vojvodina elleni mérkőzés előtt csapatkapitányunk, a győzelem után vezetőedzőnk szólt a csapathoz - VIDEÓ!

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin