34-szeres bajnok labdarúgócsapatunk március 3-án, vasárnap 16.30-tól a Kecskemétet fogadja a Groupama Arénában, ahová ismét remek meccsnapi programokkal és ajánlattal is várjuk szurkolóinkat. A mérkőzés előtt vezetőedzőnk, Dejan Sztankovics mondta el várakozásait.
- Ez lesz a harmadik meccsünk a Kecskeméttel az idei szezonban, itthon szoros meccsen tudtunk nyerni, míg idegenben alul maradtunk velük szemben. Most újra a saját közöségünk előtt játszhatunk, jó formában vagyunk, ezt ki kell tudnunk használni. Ugyanolyan fegyelmezetten kell játszanunk, ahogy tettük azt a derbin, minden bajnok meccs egy újabb lépcsőfok, aminek a végén ott a bajnoki cím, de ahhoz minden fokot sikerrel kell venni. Várjuk a vasárnapi meccset – mondta Dejan Sztankovics.
A Kecskemét elleni bajnokira EZEN a linken vásárolhatja meg a jegyét, fontos szurkolói információkról pedig ezen a linken tájékozódhat. Ne feledje, március 7-ig keressük február hónap legjobb Fradi-játékosát is! A Fradi App letöltését is megkönnyítettük!
Férfi labdarúgás,
OTP Bank Liga, 23. forduló
FTC-Kecskemét
Budapest, Groupama Aréna
2024. március 3. vasárnap, 16.30
Jegy: ITT!
Férfi labdarúgócsapatunk Ötvös Bence és Varga Barnabás góljával 2-1-re győzött a Rangers ellen az UEL-ben.
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippelje meg a Rangers elleni UEL-meccs pontos végeredményét!
A Rangers elleni UEL-mérkőzésre érkező drukkereink az MVM Dome parkolóját használhatják.
A skót Rangers vezetőedzője, Danny Röhl mondta el gondolatait a csütörtöki, FTC elleni UEL-meccsről.
Csütörtökön 18.25-től várják önöket vendégeink a Fradi Zóna Értékelés Live by iFOREX Europe adásában.
Robbie Keane és Gróf Dávid nyilatkozott a Rangers elleni UEL-találkozónk előtt.
20 éves játékosunk nyolcmillió eurós piaci értéke szinte mindenhol dobogós a környező országokban.
A skótok elleni UEL-meccsünkön 36% kedvezményt biztosítunk az idegenbeli mezünkre.