2023. február 24.
„Kitalálunk valamit, hogy legyőzzük a Leverkusent”
Csercseszov figyelte a Bayer Monaco elleni meccsét, de a megérzése a Juventus volt a sorsolás előtt.

Mint megírtuk, Nyonban megtartották az UEFA Európa Liga-nyolcaddöntő sorsolását, s férfi labdarúgócsapatunk a német Bayer Leverkusent kapta, amellyel a 2021-es UEL-csoportkörben már találkozott. Akkor idegenben 2-1-re kikaptunk, viszont a Groupama Arénában 1-0-ra nyertünk. Vezetőedzőnk, Sztanyiszlav Csercseszov így értékelte a sorsolást:

- Csütörtök este volt elég időm, hogy a Manchester United-Barcelona mérkőzést nézzem, de valamilyen megérzésből a Monaco-Leverkusen találkozóba is belepillantottam. Pénteken pedig megkaptuk a Bayer Leverkusent nyolcaddöntős ellenfélnek az Európa Ligában. A következő feladat feltérképezni őket, milyen csapat, hogy játszanak. Tudjuk, hogy erősek, hiszen Bundesliga-gárda, de megpróbálunk kitalálni valamit, hogy legyőzzük a Leverkusent. Nehéz lesz, de semmi sem könnyű. A csapattal közösen megtekintett sorsolás alatt nem azért emeltem ki a Juventust, mert őket, vagy akár a Manchester Unitedet szerettem volna, hanem mert azt éreztem, hogy az olaszokat kapjuk – mondta Csercseszov. - Most bizonyára minden szurkoló a sorsolásról beszél, de egyelőre nekünk nem szabad a Leverkusenre gondolni, el kell felejteni a sorsolást, hiszen vasárnap fontos meccset játszunk a bajnokságban a jó formában lévő Debrecennel. Nem gondolkodhatunk hetekkel előre.

Együttesünk először március 9-én, csütörtökön 18.45-től idegenben, 16-án, szintén csütörtökön pedig 21 órától Budapesten, a Puskás Arénában lép pályára.

Legyen részese, vegye meg a Fradiért! Vásárolja meg belépőjét az UEL-nyolcaddöntő visszavágójára! Jegyvásárlás ITT!

Már kaphatók a jegyek futballcsapatunk következő két hazai mérkőzésére! Bajnokcsapatunk március 3-án, pénteken 20.15-től a Mezőkövesdet, majd március 12-én, vasárnap 18.15-től a Puskás Akadémiát fogadja a Groupama Arénában. Jegyvásárlás ITT!

Továbbra is zajlik a bajnoki bérletek értékesítése. Részletek ITT!

Cikkajánló

Fradi Zóna Értékelés Live a DVSC elleni bajnokin

Vasárnap 14.25-től várják önöket vendégeink a Fradi Zóna Értékelés Live by iFOREX Europe legújabb adásában.

Keane: „Kell a két győzelem és utána jöhet a pihenő!”

Vezetőedzőnk is tudja, itt az év vége, de nagyon nagy szükség van a maximális hat pontra a bajnokságban.

10 nemzetközi győzelem, Keane beérte Nyilasit és Blumot

Robbie Keane kevesebb, mint egy év alatt jutott el 10 nyertes nemzetközi találkozóig.

FTC-DVSC: 50 %-os meccsnapi áresés

2025 utolsó hazai bajnokiján féláron tehetnek szert szurkolóink különböző kabátjainkra.

„Tudtuk, hogy ez egy nagyon fizikális meccs lesz”

Callum O’Dowda elmondta, Stephen Glass is segítette gólpasszában – VIDEÓ!

Jön a Fair Nap a DVSC elleni bajnokinkon

A Groupama Biztosító támogatásával vasárnap különleges programokon vehetnek részt a meccsre érkezők.

Európa szűk elitjében a Ferencváros

A három európai kupasorozatban összesen csupán nyolc csapat van, amelyik veretlenül menetel.

Gróf hatalmas bravúrja a forduló védései között

Az FTC kapusának 87. percben bemutatott, győzelmet érő hárítása az UEFA figyelmét sem kerülte el – VIDEÓ!

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin