2026. június 25.
Kőkemény edzések és sok nevetés a csapatépítőkön
Már az első edzéseken érkeztek a bombagólok és a védések labdarúgócsapatunk ausztriai edzőtáborában – VIDEÓK!

Harminchatszoros rekordbajnok és huszonötszörös Magyar Kupa-győztes férfi labdarúgócsapatunk június 23. és július 2. között az ausztriai Fieberbunnban készül az új szezonra. Az edzőtáborban az edzések mellett két felkészülési mérkőzést is vív a Fradi. Elsőként június 28-án, vasárnap, 17:00-kor a friss azeri bajnok Sabah, majd július 1-jén, szerdán, 17:30-kor a nemzetközi kupákból már jól ismert, szintén azeri Qarabag ellen.

Szurkolóink ezúttal is exkluzív élőképes közvetítésünk segítségével láthatják az edzőmeccseket a lefújás után pedig élő interjúkkal jelentkezünk a pálya széléről. A párharcok az előző felkészülési időszakokhoz hasonlóan nemcsak élőben követhetők, hanem utólag is visszanézhetők lesznek a FradiMédia YouTube+ csatornáján. A FradiMédia YouTube+ csatornájáról, a tartalomkínálatról és a csatlakozás részleteiről ITT olvashat.

A keddi utazás után szerdán két, csütörtökön pedig egy kemény edzés vezényelt az együttesnek Borbély Balázs vezetőedző. Az erőnléti feladatok mellett sok labdás gyakorlat is szerepelt a programban. Vezetőedzőnk mellett az időjárás sem kímélete a játékosokat, ugyanis az elmúlt napokban rendre 30-32 fokos hőmérsékletben dolgozott a csapat. Ennek ellenére a szép gólok és a nagy védések is szép számmal érkeztek.

A szakmai stáb tartalmas programot állított össze a játékosoknak a pályán kívül is. A futballisták mindkét nap változatos csapatépítő programokon vettek részt, amelyeken kreatív, vicces és olykor komoly feladatokban mérték össze tudásukat. Természetesen a humor, az élcelődés és a nevetés egyik eseményről sem hiányzott.

Ha kíváncsi arra, hogy milyen élmény volt játékosaink, amikor először próbálták ki az edzések után az edzőpályára is elhozott jégkádat, akkor figyelje pénteken a fradi.hu-t, illetve a FradiMédia közösségi oldalait!

A Fradi TV jövő keddi adásában pedig részletesen bemutatjuk a különböző csapatépítő programokat,így többek között kiderül, hogy mely játékos tette a legjobb benyomást a többiekre, ki bánt a legügyesebben a pingpong labdákkal, mi volt a legjobb megoldás a közös „nyári síelésre, és kinek, milyen grillezési szokásai vannak.

A labdarúgócsapatunkat természetesen ezúttal is elkíséri az edzőtáborba a FradiMédia, amely a szokásos felületein, a fradi.hu honlapon, a Facebookon, a Youtube-on, az Instagramon és a Tiktokon is folyamatosan friss anyagokkal jelentkezik majd.

Cikkajánló

Változott az első ausztriai edzőmeccsünk időpontja

Együttesünk az eredeti tervnek megfelelően vasárnap, ám fél órával később kezd az azeri FK Sabah ellen.

Indul a voucherek értékesítése az UEL-selejtezőre!

Kísérje el labdarúgóinkat az idény első tétmeccsére. Fontos szurkolói információk a voucherek beváltásáról!

Joseph kezdő volt, Haiti vereséggel búcsúzott a vb-től

Az FTC játékosa oroszlánrészt vállalt a marokkóiak elleni első gólból, végül 83 percet játszott.

Indul a jegyértékesítés a Vojvodina elleni UEL-meccsre

Első hazai Európa Liga-selejtezőnkre 0 forintért válthatnak belépőt leghűségesebb bérleteseink.

Utazás az új festésű csapatbusszal és szülinapozás

Edzés, majd nyolcórás buszút a csodálatos tiroli hegyek közé - így telt a Fradi útja Ausztriába - VIDEÓ!

Ők harmincan utaztak el az ausztriai edzőtáborba

Férfi labdarúgócsapatunk kedden útra kelt, a következő napokban Ausztriában folytatja a felkészülést.

Megérkeztünk a nyári edzőtáborba

Férfi labdarúgócsapatunk június 23. és július 2. között az ausztriai Fieberbrunnban készül az új szezonra.

Idegenben kezdünk – megvan az OTP Bank Liga sorsolása

Rekordbajnok férfi labdarúgócsapatunk a Paksi FC vendégeként kezdi meg az új bajnoki szezont.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin