A Ferencvárosi Torna Club és a Sportfive egyaránt hosszú ideje elkötelezett a társadalmi felelősségvállalás iránt. Feladatunknak érezzük, hogy felhívjuk a közvélemény figyelmét az akadályozottsággal élő társadalmi csoportok helyzetére. Emellett szeretnénk segíteni a társadalomba való teljesebb értékű beilleszkedésüket. Áprilisi bajnoki mérkőzéseinket éppen ezért akadálymentesítjük, ezáltal elérhetővé tesszük számukra a mérkőzéslátogatás élményét. A Hisense-szel közösen meghirdetett akciónk során az autizmussal élők, a vakok és gyengénlátók, valamint a végtaghiányos, mozgásukban akadályozott személyeket szeretnénk maradandó meccsnapi élményben részesíteni. Az autista szurkolóink számára zajvédő fülhallgatót, valamint sötétített szemüveget, míg látássérült szurkolónk számára audio-narrációs eszközt biztosítunk a zavartalan mérkőzésélmény érdekében. Az április bajnoki összecsapások mindegyikén 100 főt tudunk vendégül látni.
Az akcióban érintett mérkőzések:
- FTC-Paks 04.07. 14:45 (Zene Napja)
- FTC-DVTK 04.10. 18:00 (Kétkeréken),
- FTC-Kisvárda 04.20. (Egészségnap)
Jelentkezni e-mailben az info@groupamaarena.com címen lehet.
A jelentkezés határideje: a kezdőrúgást megelőző 24 óra (az FTC-Paks mérkőzés esetében 04.06. 14:45)
A jelentkezés során az alábbi adatokat szükséges feltüntetni:
• név
• születési hely és idő
• lakcím
• anyja neve
• személyi igazolvány szám
Kérjük, a fenti adatok mellett legyenek kedvesek egy fényképet csatolni az akadályozottságukat igazoló kártyájuk (pl.: MÁK, MVGYOSZ tagsági kártya) egyikéről. Természetesen kísérő belépésére is lehetőséget kínálunk, minden érintett szurkoló egy fő kísérőt hozhat magával. A jelentkezés egy hivatalos válaszlevelet követően tekinthető véglegesnek.
Első hazai Európa Liga-selejtezőnkre 0 forintért válthatnak belépőt leghűségesebb bérleteseink.
Edzés, majd nyolcórás buszút a csodálatos tiroli hegyek közé - így telt a Fradi útja Ausztriába - VIDEÓ!
Férfi labdarúgócsapatunk kedden útra kelt, a következő napokban Ausztriában folytatja a felkészülést.
Férfi labdarúgócsapatunk június 23. és július 2. között az ausztriai Fieberbrunnban készül az új szezonra.
Rekordbajnok férfi labdarúgócsapatunk a Paksi FC vendégeként kezdi meg az új bajnoki szezont.
A jövőben is a FTC-ben játszik elefántcsontparti középpályásunk.
Az azeri bajnokkal és a nemzetközi porondról jól ismert Qarabaggal is megmérkőzik csapatunk Ausztriában.
A 25 éves Nathan Zohoré a francia másodosztályú Boulogne csapatától érkezik klubunkhoz.