Alekszandar Pesics, Myenty Abena, Mohammed Abu Fani – sorrendben ők hárman találtak a kapuba október 29-én, vasárnap, amikor hazai pályán 3-0-ra legyőztük a derbin az Újpestet az OTP Bank Liga 11. játéknapján. A gólszerzők aláírták a labdákat, melyeket most jótékonysági árverésre bocsátunk!
Ajánlataikat az arveres@fradi.hu e-mail címre küldhetik el a mérkőzést követő harmadik munkanapon, vagyis ezúttal november 1., szerda éjfélig. A meccslabdák kikiáltási - egyben bolti - ára 55 ezer forint! Az árverés aktuális állását közzétesszük a fradi.hu-n.
A licitekből befolyó nettó összeget az FTC klubalapítványa, az Albert Alapítvány kapja.
Jegyinformációk a kupameccsre
Együttesünk legközelebb november 1-jén, szerdán lép pályára, akkor a MOL Magyar Kupa 4. fordulójában a Puskás Akadémiát fogadjuk. A kupameccsre jegyek kaphatók online a meccsjegy.fradi.hu-n vagy személyesen a Groupama Aréna jegypénztáraiban!
A média munkatársai július 14-én, 12:00-ig adhatják le akkreditációs igényeiket.
Labdarúgóink örülnek a győzelemnek, de tudják, hogy a visszavágón még jobb teljesítményre lesz szükség.
Borbély Balázs a Vojvodina ottonában megnyert Európa Liga-selejtező után nyilatkozott.
Zachariassen góljára még volt válasza a Vojvodinának, de Yusuf találatával előnyből várjuk a visszavágót.
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippelje meg a Vojvodina elleni UEL-mérkőzés pontos végeredményét!
Az Iparművészeti Múzeum inspirálta új mezünket.
A haiti válogatottal a labdarúgó-vb-t megjárt támadónk készen áll, hogy vezére legyen a Fradinak.
Férfi labdarúgócsapatunk csütörtökön 20:00-kor az FK Vojvodina ellen lép pályára az UEL selejtezőjében.