2019. augusztus 15.
Máté Csaba: „Bárki is védi a kaput, nyugodtak vagyunk!”
A sajtócsütörtökön ezúttal Lovrencsics Gergőt, valamint Máté Csabát kérdezhették az újságírók.

Az első téma a szurkolók reakciója volt, hiszen a drukkerek a Dinamo Zagreb 4-0-s győzelme ellenére is megtapsolták játékosainkat, értékelve a küzdésüket.

- A Ludogorec és a Valletta ellen is elképesztő volt a hangulat, ahogy most is, ettől függetlenül meglepett a reakció, amit ezúton is köszönök, köszönünk nekik. Úgy érzem, hogy most nagyon egymásra találtunk a szurkolókkal, hálásak vagyunk nekik, hogy az első pillanattól az utolsóig biztattak minket, még a szakadó esőben is ott maradtak mellettünk. Nagyon jólesett a reakciójuk, ez segíthet minket a következő kihívásoknál, már most szombaton, az első bajnokin, a Kaposvár ellen is - mondta Lovrencsics Gergő.

Máté Csaba a Kaposvár elleni bajnokiról is beszélt.

- Másmilyen mérkőzés lesz, ellenfelünktől védekező stílusra számítunk, éppen ezért nem lesz könnyű találkozó. A stábban van, aki már az Európa Liga-mérkőzéssel foglalkozik, és ott is lesz a mai meccsen, most viszont a legfontosabb a Kaposvár elleni találkozó. Hogy Gróf Dávid védhet-e? A halasztások miatt most kezdődik az az időszak, amikor egy héten két meccsünk van, meglátjuk, hogy alakulnak ezek a találkozók, de az biztos, hogy két kiváló kapusunk van, bármelyikük véd, nyugodtak lehetünk. Ugyanígy a csapat többi részében is nagy a konkurenciaharc. Davide Lanzafame elment, de a támadósorban is megvannak azok a játékosok, akikben ott van a gól, valamint érkezett Franck Boli, aki Norvégiában gólkirály volt - mondta Máté Csaba.

NB I, 3. forduló

FTC–Kaposvár

Augusztus 17., szombat, 19.30

Jegyek a Groupama Aréna jegypénztárában vagy online ITT!

Cikkajánló

Fradi Zóna Értékelés Live a DVSC elleni bajnokin

Vasárnap 14.25-től várják önöket vendégeink a Fradi Zóna Értékelés Live by iFOREX Europe legújabb adásában.

Keane: „Kell a két győzelem és utána jöhet a pihenő!”

Vezetőedzőnk is tudja, itt az év vége, de nagyon nagy szükség van a maximális hat pontra a bajnokságban.

10 nemzetközi győzelem, Keane beérte Nyilasit és Blumot

Robbie Keane kevesebb, mint egy év alatt jutott el 10 nyertes nemzetközi találkozóig.

FTC-DVSC: 50 %-os meccsnapi áresés

2025 utolsó hazai bajnokiján féláron tehetnek szert szurkolóink különböző kabátjainkra.

„Tudtuk, hogy ez egy nagyon fizikális meccs lesz”

Callum O’Dowda elmondta, Stephen Glass is segítette gólpasszában – VIDEÓ!

Jön a Fair Nap a DVSC elleni bajnokinkon

A Groupama Biztosító támogatásával vasárnap különleges programokon vehetnek részt a meccsre érkezők.

Európa szűk elitjében a Ferencváros

A három európai kupasorozatban összesen csupán nyolc csapat van, amelyik veretlenül menetel.

Gróf hatalmas bravúrja a forduló védései között

Az FTC kapusának 87. percben bemutatott, győzelmet érő hárítása az UEFA figyelmét sem kerülte el – VIDEÓ!

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin