Mint megírtuk, bajnoki címvédő és listavezető férfi labdarúgócsapatunk szombaton 1-1-es döntetlent ért el a Kecskeméti TE ellen az OTP Bank Liga 20. fordulójában. A Groupama Arénában lejátszott mérkőzést követően Sztanyiszlav Csercseszov sajtótájékoztatón értékelt.
- Megfelelően kezdtük a mérkőzést, gólt lőttünk, megvoltak a helyzeteink is, amelyekkel nem tudtunk élni. A második félidőre változtatásokat végeztünk, majd pontrúgásból kaptunk egy gólt. Szeretném kihangsúlyozni, hogy a második helyezettel játszottunk. Amellett, hogy mi vagyunk a jobb csapat, néha ez benne van a futballban, de természetesen győzni szerettünk volna – értékelt a tréner, aki kérdésre válaszolva kijelentette: nem haragszik a csapatra. - Miért lennék mérges? 1-1-et játszottunk a mögöttünk álló csapattal. Azt játszottuk, amit szerettünk volna. 14 ponttal vezetjük a bajnokságot, 24-én vár ránk a sorsolás az UEFA Európa Ligában. Ami miatt mérges lehetek, azok a sérülések, remélem, Vécsei Bálint állapota nem súlyos.
Csercseszov arról is beszélt, hogy hol tart a csapat az UEFA Európa Liga nyolcaddöntőjére való felkészülésben.
- A csapaton belül három olyan sérültünk van, aki be van nevezve az UEL-be, ez nem egyszerű helyzet. A helyükre lépő játékosoknak meg kell állniuk a helyüket, remélem, mire eljön a nyolcaddöntő ideje, mindenki azon a szinten lesz, ahol szeretnénk.
Együttesünk legközelebb február 26-án, vasárnap a DVSC vendégeként lép pályára.
Kapusunk, Gróf Dávid az egész csapat dicsérete mellett a szurkolóknak is üzent a Braga-verés után - VIDEÓ!
A Braga elleni 2-0-s győzelem után Robbie Keane értékelte az UEL-nyolcaddöntő első mérkőzését.
Remek játékkal kétgólós előnyt szereztünk a labdarúgó Európa Liga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.
Szurkolóink számára a csütörtöki UEL-meccs idején is elérhető az MVM Dome parkolója.
UEL-nyolcaddöntős ellenfelünk, a portugál SC Braga is megtartotta a meccs előtti sajtótájékoztatóját.
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippelje meg a Braga elleni UEL-mérkőzés pontos végeredményét!
Sajtótájékoztatót tartottunk az SC Braga elleni UEL-mérkőzés előtti napon.
Csütörtök 20:30-tól még több tartalommal várja önöket a Fradi Zóna Értékelés Live by iFOREX Europe új adása.