Mint arról beszámoltunk, az FTC férfi labdarúgócsapata 1-0-ra kikapott a török Trabzonspor otthonában az UEFA Európa Liga H-csoportjának 6. fordulójában. A mérkőzés után vezetőedzőnk, Sztanyiszlav Csercseszov foglalta össze a pályán történteket.
„Egy nagyon jó csapat ellen játszottunk ma este. Győzni szerettünk volna, de az ellenfél is a pályán volt és ezt nem hagyta. Az első helyen végeztünk a csoportban, ezzel véget ért számunkra az UEFA Európa Liga első szakasza. Negyvenhét év után értük el ezt a sikert, ezért nem lehetek mérges, még akkor sem, ha most 1-0-ra kikaptunk. Természetesen minden mérkőzést kielemzünk. Enélkül nem tudna javítani az ember.”
Vezetőedzőnk újságírói kérdésre Redzic Damir beállására is reagált.
„Nem szeretek külön kiemelni játékost, hogy miért érdemli meg a lehetőséget. Az ő esetében sem tenném ezt. Ebben nincs semmi megmagyarázni való, pályára lépett.”
Ötvös Bence gólja döntötte el a Kisvárda elleni idegenbeli bajnokinkat - VIDEÓ!
Ír vezetőedzőnk, Robbie Keane értékelte a Kisvárda elleni 1-0-s győzelmet.
Horváth László Api bácsi, Lékai Máté, valamint Barna Kata részesült elismerésben – VIDEÓ!
Az FTC elnöke, Kubatov Gábor köszönetet mondott az olasz cég remek munkájáért - VIDEÓ!
Férfi labdarúgócsapatunk nagy csatában egy büntetővel 1-0-ra megnyerte a bepótolt bajonkit.
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippeljen a Kisvárda elleni bajnoki végeredményére!
December 7-én, vasárnap a Kisvárda ellen is meccsnapi akcióval készülünk szurkolóinknak.
Úton-útfélen rovatunk következő szereplője férfi labdarúgócsapatunk csatára, Lenny Joseph – VIDEÓ!