Bajnoki címvédő és listavezető férfi labdarúgócsapatunk 2023. február 1-jén, szerdán 18.30-as kezdettel pótolja a Paksi FC elleni, korábbról elhalasztott mérkőzését. A találkozóra szóló belépők értékesítése megkezdődött!
Szurkolóink IDE kattintva online, a Groupama Aréna jegypénztárainál pedig személyesen is megvásárolhatják jegyüket, amelynek ára a paksi vendégszektorba 1.000 Ft. A jegyvásárláshoz FTC szurkolói kártya szükséges!
Ezzel párhuzamosan továbbra is zajlik a bajnoki bérletek értékesítése (részletek ITT), de zajlik a jegyárusítás a Ferencváros UEL-nyolcaddöntős meccsére is.
Vezetőedzőnk szerint a második félidőben megvolt a lehetőségünk a gólszerzésre a DVSC ellen.
A díj átadására a DVSC elleni mérkőzésünk szünetében került sor a Groupama Arénában.
Bajnoki címvédő férfi labdarúgócsapatunk 1-0-ra kikapott 2025 utolsó hazai bajnokiján.
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippeljen a DVSC elleni hazai bajnoki végeredményére!
Vasárnap 14.25-től várják önöket vendégeink a Fradi Zóna Értékelés Live by iFOREX Europe legújabb adásában.
Vezetőedzőnk is tudja, itt az év vége, de nagyon nagy szükség van a maximális hat pontra a bajnokságban.
Robbie Keane kevesebb, mint egy év alatt jutott el 10 nyertes nemzetközi találkozóig.
2025 utolsó hazai bajnokiján féláron tehetnek szert szurkolóink különböző kabátjainkra.