
Amint arról korábban beszámoltunk, Cristian Ramírez távozik klubunktól. Az ecuadori védő utolsó ferencvárosi napján egy interjú keretében is elbúcsúzott szurkolóinktól és klubunktól, amely örök emléket hagy a szívében.
- Szenzációs két évet tölthettem itt a Ferencvárosban, nagyszerű élmény volt – kezdte Cristian Ramírez. - Mindenki tudja, hogy mennyire szeretem a Fradit. Oroszország után azért is jöttem vissza, mert ez is az otthonom. Nem csak a klub miatt, hanem minden olyan dolog miatt, ami körbevett itt minket.
Ez az utolsó interjúd a Ferencváros játékosaként, ennek tudatában, mit üzennél a drukkereknek?
- Mindenekelőtt szeretném megköszönni a folyamatos támogatásukat, csodálatos újabb két évet élhettünk át együtt. Voltak hullámzó időszakok, de végül mindig elértük a céljainkat. Boldog vagyok, hogy ilyen csapattal, ilyen társakkal játszhattam együtt. Nem csupán a szurkolóknak, hanem minden Ferencvárosnál dolgozó személynek is szeretném megköszönni ezt az időszakot. Megtiszteltetés, hogy ilyen eredményekkel, ilyen emlékekkel a hátam mögött tudok búcsúzni.
Mit gondolsz, lesz még rá alkalmunk, hogy találkozzunk a Groupama Arénában?
- Természetesen. Mindig is szurkolni fogok a Ferencvárosnak! A Fradi az elsők között van a szívemben, és mindig ott is lesz.
Van kedvenc emléked ebből a második ferencvárosi időszakodból? Esetleg az első időszakból van ilyen?
- Nehéz egyet kiemelni, hiszen teljesen más-más időszakban voltam a klubnál. Az első alkalom egy nagy kihívás volt számomra, abban az időben tudtam családot alapítani. Most viszont már gyerekeim vannak, van saját családom, szóval így egy kicsit más a helyzet. Ez a klub kinyitotta előttem az ajtót, több ajtót is. Nap mint nap éreztem, nem csak én, a többi játékos is, hogy mennyire szeretnek minket azok az emberek, akik mellettünk dolgoztak.
Az MLSZ közzétette a Fizz Liga harmadik fordulójának kezdési időpontjait.
A célba lövést, reflexfalat, ketrecfocit és a lövőerőmérőt is kipróbálhatja az idény első hazai tétmeccsén.
A média munkatársai július 31., csütörtök 16.00-ig adhatják le akkreditációjukat.
Az MTK elleni meccs után hétfőn ismét jön elemző műsorunk Hegedűs Henrikkel a FradiMédia YouTube-csatornáján.
Legyen szó születésnapi üzenetről, vagy megemlékezésről, mi a kivetítőinkre varázsoljuk Önnek!
Mutatjuk az MTK elleni 1-1-es bajnoki legfontosabb pillanatait - VIDEÓ!
Vezetőedzőnk értékelte az MTK elleni 1-1-es döntetlent.
Férfi labdarúgócsapatunk az MTK otthonában kezdte meg szereplését a Fizz Liga 2025-2026-os idényében.