2023. május 25.
Rátkai László temetése
Május 17-én elhunyt egykori VVK-győztes labdarúgónk búcsúztatására június 8-án kerül sor.

Május 17-én hunyt el a Ferencvárosi Torna Club egykori Vásárvárosok Kupája-győztes labdarúgója, Rátkai László. A 79 évesen eltávozott volt játékosunk klubunk színeiben 69 alkalommal lépett pályára, 28 gólt szerzett. Háromszor volt magyar bajnok, egyszer, 1966-ban pedig MK-döntős, valamint kiérdemelte az FTC örökös bajnoka címet is.

Rátkai Lászlót az FTC saját halottjának tekinti.

Rátkai László temetésének helye és időpontja:

Új Köztemető (Budapest, Kozma u. 8-10, 1108) – 11-es ravatal

2023. Június 8. (csütörtök) – 12:45

Együtt a lelátón! – Elindult a bérletértékesítés!

Nagy kedvezményt kapnak, akik az early bird időszakban vásárolják meg bérletüket a 2024/25-ös idényre.

FTC-Kisvárda: meccsnapi programok

Április 20-án, szombaton a Kisvárda elleni bajnokin az Egészségnap kerül a középpontba.

Közösen ültetett fát az FTC és a Provident

A pénzügyi szolgáltató vállalat Provigreen elnevezésű programjában az április a fenntarthatóságról szól.

A Föld Napja: Szedd össze magad!

A Föld Napja alkalmából különleges eseménnyel készül klubunk a Kisvárda elleni labdarúgó bajnokira.

Zachariassen is nézett, amikor Wingo rávágta, hogy…

Futballistáinkat különleges játékra hívtuk, amelyben az Újpest, a Barca és a Liverpool is pontot ért - VIDEÓ

Elindult a jegyértékesítés az MK-elődöntőre

Férfi labdarúgócsapatunk április 24-én, szerdán 20 órakor lép pályára a Nyíregyháza ellen.

Így lehetünk bajnokok szombaton

Férfi labdarúgócsapatunk közel került a bajnoki cím megvédéséhez.

Fradi Kamion a Kisvárda elleni meccsen

A Kisvárda elleni bajnoki előtt drukkereink 14 és 17 óra között megcsodálhatják országjáró járművünket.