2026. április 9.
Keane: „Örülök, hogy újra otthon tudunk játszani”
Vezetőedzőnk küzdelmes mérkőzésre számít pénteken a DVTK ellen.

Magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk április 10-én, pénteken 20:00-tól a DVTK ellen, a Groupama Arénában folytatja szereplését a Fizz Liga 29. fordulójában. A vendégcsapat az eddigi 28 meccsén 25 pontot szerzett, ezzel a kieső, 11. helyezést foglalja el, míg a Ferencváros 27 bajnoki alapján 53 ponttal áll, így jelenleg három ponttal az ETO FC mögött második, igaz, egy meccsel kevesebbet játszottunk. A következő találkozó előtt vezetőedzőnk, Robbie Keane mondta el várakozásait.

– Mindig nehéz egy olyan csapat ellen játszani, amelynek a kiesés elkerülése a célja. Az ilyen ellenfél harcol, hiszen kulcsfontosságú pontokért küzd. A Diósgyőr jelenleg kieső, de minden egyes pontra szüksége lesz a bennmaradáshoz, miközben mi a tabella másik végén, az élmezőnyben vagyunk. Ennek ellenére sem lesz könnyű dolgunk – kezdte Robbie Keane. – Örülök, hogy hosszú idő után újra otthon tudunk játszani. A szurkolóink mögöttünk állnak majd, de szükségünk is lesz a támogatásukra, hiszen a következő hetekben dől el minden ebben a szezonban.

Az összecsapásra jegyek kaphatók a meccsjegy.fradi.hu-n vagy személyesen a Groupama Aréna jegypénztáraiban is (K-P 10:00-18:00, Szo 9:00-13:00, V-H zárva, meccsnapokon a mérkőzés kezdetéig). Tematikus programokkal várjuk szurkolókat, a már ismert és kedvelt programjaink mellett újdonságokkal is várjuk szurkolóinkat. Meccsnapi ajánlattal is készülünk: a labdarúgó szakosztályunk fennállásának 125. évfordulójára készített különleges Macron hosszú ujjú retró labdarúgó mez 33 százalék kedvezménnyel lesz megvásárolható!

Fizz Liga, 29. forduló

FTC–DVTK

Kezdés 20:00-kor!

Helyszín: Budapest, Groupama Aréna

Jegyek: meccsjegy.fradi.hu

Cikkajánló

Osváth Attila a női utánpótláshoz látogatott

Osváth Attilát az U17-es női labdarúgók vezették körbe az akadémián - VIDEÓ!

Fradistákkal a fókuszban Finnország és Kazahsztán

Két játékosunkkal a keretben elindult a munka a labdarúgó-válogatottnál a felkészülési mérkőzésekre.

A mexikói FOX Sports járt nálunk

A csatorna a budapesti BL-döntő kapcsán forgatott hazánk legsikeresebb klubjáról, a Fradiról.

Robbie Keane nélkül folytatja a Fradi

Távozik az FTC férfi labdarúgócsapatának vezetőedzője. Robbie Keane úgy döntött, elhagyja a klubot.

Vigye haza a Fradi kabaláját!

Itt a páratlan alkalom, hogy néhány egyszerű kattintás után önnél landoljon egy plüss Fradi-sas.

Távozik Alekszandar Pesics

Szerb csatárunk három idény során 94 mérkőzésen lépett pályára, és több emlékezetes gólt is szerzett.

„Pénzt ritkán láttunk, de küzdöttünk az aranyért!”

A nemrég 50. születésnapját ünneplő korábbi támadónk, Tököli Attila őszinte interjút adott - VIDEÓ!

Ki lesz az Év Fradi-futballistája? - Szavazzon!

Szurkolóink dönthetik el szavazással, ki volt férfi labdarúgócsapatunk legjobbja az elmúlt idényben.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin