Mint megírtuk, magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk szombaton 5-0-ra nyert a Bicskei TC vendégeként a MOL Magyar Kupa 7. fordulójában, így bejutott a sorozat következő fordulójába, a legjobb 32 közé. A mérkőzést követően vezetőedzőnk, Sergei Rebrov értékelte a látottakat.
- Az első gól megszerzéséig volt a legnehezebb, ezt követően a szünetben azt kértem a csapattól, hogy mielőbb lője meg a másodikat is, hiszen tudjuk, hogy egy ilyen mérkőzésen bármi megtörténhet. Végül magabiztos győzelmet arattunk – összegzett a tréner, akit a triplázó Roko Baturina teljesítményéről és fiataljaink szerepléséről is kérdeztünk. - Rokónak nagyon jól megy a MOL Magyar Kupában, de ezúttal sem csak őt emelném ki, az egész csapat jól teljesített. Mindig jó látni, amikor a fiatalok be tudnak illeszkedni a csapatba, jó látni rajtuk a folyamatos fejlődést.
Férfi labdarúgóink 5-0-ra nyertek a Bicskei TC ellen a MOL Magyar Kupa 7. fordulójában.
Szombaton már kifejezetten az azeri bajnokra készült futballcsapatunk az edzőtáborba - VIDEÓ!
Lenny Joseph értékelte a világbajnoki szereplését, de a szurkolóinknak is üzent - EXKLUZÍV INTERJÚ!
Életkép egy szerb kisváros poros utcáin, eszmélés a vesztes derbi után, a Fradi az élet – INTERJÚ!
A játékosok azonnal kipróbálták a jéghideg vizet, és kiderül, milyen jótékony hatása van a kezelésnek - VIDEÓ!
Már az első edzéseken érkeztek a bombagólok és a védések labdarúgócsapatunk ausztriai edzőtáborában – VIDEÓK!
Együttesünk az eredeti tervnek megfelelően vasárnap, ám fél órával később kezd az azeri FK Sabah ellen.
Kísérje el labdarúgóinkat az idény első tétmeccsére. Fontos szurkolói információk a voucherek beváltásáról!