2019. szeptember 29.
Sergei Rebrov: „Nagyon nehéz mérkőzés volt”
Vezetőedzőnk a Kisvárda legyőzése után kiemelte: a következő, Ludogorec elleni mérkőzésünk teljesen más lesz.

Mint arról beszámoltunk, labdarúgócsapatunk vasárnap hazai pályán 1-0-ra verte a Kisvárdát az NB I 7. fordulójában. A mérkőzést követően vezetőedzőnk, Sergei Rebrov értékelte a látottakat.

- Nagyon nehéz mérkőzés volt, de egyébként is úgy gondolom, hogy ez a szezon sokkal nehezebb lesz, mint az előző. Az ellenfelek is mást játszanak ellenünk, emellett az elvárások is sokkal nagyobbak felénk. Fontos három pontot szereztünk egy olyan csapat ellen, amely nagyon kompakt védekezésre képes – kezdte Rebrov. - Minden meccsre külön készülünk. A Ludogorec elleni meccs teljesen más lesz, arra a találkozóra is meg kell találnunk a megfelelő taktikát.

Magyar bajnoki címvédő labdarúgócsapatunk jövő vasárnap a Budapest Honvéd ellen folytatja a bajnokságban, előtte azonban csütörtökön a Ludogorecet fogadja az UEFA Europa League csoportkörének második játéknapján.

Labdarúgó NB I, 7. forduló

FTC–Kisvárda 1-0 (0-0)

Groupama Aréna. Játékvezető: Iványi

Ferencváros: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Dvali (Frimpong, 73.), Heister – Sigér (Varga R., félidőben), Haratin – Zubkov, Skvarka (Leandro, félidőben), Tokmac – Boli. Vezetőedző: Sergei Rebrov

Kisvárda: Felipe – Melnik, Beriosz, Kravcsenko, Protics – Lucas, Bumba (Seco, 62.) – Hej, Grozav, Kovácsréti (Sassá, 86.) – Tischler (Gosztonyi, 57.). Vezetőedző: Miriuta László

Gólszerző: Leandro (87.)

Sárga lap: Lovrencsics (35.), Frimpong (75.), Blazic (90+1), illetve Bumba (36.), Theodoros (60.)

Botka: „Minden adott ahhoz, hogy bejussunk a BL-be”

A Fradival két bajnoki címet nyerő hátvéd szerint a keret nagyja élete eddigi legfontosabb meccsére készül.

Hétvégi program

Férfi vízilabdázóink a Magyar Kupa Négyes Döntőjében játszanak • Derbi az NB III-ban és az Erste Ligában.

BL akkor és most – megjelent az októberi Zöld és fehér!

Már kapható az FTC életmód és sportkultúra magazinjának legújabb száma, az októberi Zöld és fehér!

Villámkezdés: gyors gólokkal sokkoljuk az ellenfeleket

Negyedik idei BL-selejtezőjén harmadszor szerzett gólt a Fradi az első 10 percben – VIDEÓ!

Európai selejtezők: idegenben 2 éve veretlenek vagyunk!

Sergei Rebrov irányításával még nem kapott ki vendégként a Fradi nemzetközi kupasorozat selejtezőjében.

„A visszavágón küzdeni és hajtani fogunk!”

Botka Endre, Myrto Uzuni és Franck Boli értékelte csapatunk 3-3-as norvégiai döntetlenjét – VIDEÓ!

Rebrov: „Komolyan ki kell elemezni a meccset”

Így értékelte ukrán vezetőedzőnk a Molde elleni 3-3-as döntetlent.

Idegőrlő meccsen 3-3-as döntetlent játszottunk Moldéban

Két góllal vezettünk, majd hátrányban is voltunk, végül 3-3 lett a BL-playoff párharc első meccsének vége.