Az UEFA Europa League H-csoportjának utolsó előtti fordulójában az Espanyolt fogadtuk. Sigér Dávid góljával szereztük meg a vezetést, majd a vendégek egyenlíteni tudtak a szünet előtt.
A második félidőben két büntetőhöz is jutottunk, Isael kihagyta az elsőt, ám a másodikat Michal Skvarka értékesíteni tudta. Nagyon közel voltunk a sikerhez, de az utolsó pillanatokban egyenlíteni tudott az Espanyol.
Az UEFA elkészítette a mérkőzés összefoglalóját, amit IDE kattintva tud megtekinteni!
Sergei Rebrov mérkőzés utáni nyilatkozatát ITT olvashatja el, míg Sigér Dávid EBBEN a videónkban értékelte a találkozót.
Madarász Ádám érkezik a Fradi Zóna Bemelegítés by iFOREX Europe legújabb adásába.
Fontos szurkolói információk a voucherek beváltásáról!
Az Irigy Hónaljmirigy telt ház előtt ünnepelte 35. születésnapját az MVM Dome-ban - VIDEÓ!
Március 5-én 14 órától bárki számára elérhetővé váltak a fennmaradt jegyek az UEL-nyolcaddöntő első meccsére.
Egy puha kutyaágy talál gazdára, amely mancslenyomattal, kutyacsont mintával és FTC-címerrel díszített.
Férfi labdarúgócsapatunk egy félidő alatt ötöt vágott a Kazincbarcikának! Íme, a gólok! - VIDEÓ
Vezetőedzőnk szűkszavúan értékelte a Kazincbarcika idegenbeli, 5-0-s legyőzését.
Férfi futballcsapatunk 5-0-ra nyert a Kazincbarcika vendégeként és készülhet az ETO FC elleni elődöntőre.