2023. november 30.
Sztankovics: Mindannyian a Ferencvárost szolgáljuk
A Csukaricski elleni 2-1-es győzelem után Dejan Sztankovics értékelt.

Amint arról korábban beszámoltunk, 34-szeres bajnok férfi labdarúgócsapatunk a hajrában szerzett gólokkal fordított, és 2-1-es győzelmet aratott a szerb Csukaricski otthonában az UEFA Európa Konferencia Liga csoportkörének 5. fordulójában. A lefújást követően vezetőedzőnk, Dejan Sztankovics sajtótájékoztatón értékelte a látottakat.

- Nem gyakori, hogy öt perc után gólt kapunk, és nem válik be a taktikánk, de néha megtörténik ez, alkalmazkodnunk kellett. A szünetben beszéltem a játékosokkal, ilyenkor olyan a feladatom, mint egy testvérnek vagy apának. Tetszett az, amit a második félidőben láttam, és az utolsó húsz percben mindent megtettünk a győzelemért. Csapatként, egyként küzdöttünk, és hogyha ilyen mentalitással futballozol, jönni fog az eredmény. Az apró részletek nagyon sokat számítanak, ezeken múlik egy meccs vagy éppen az állásom. Külön kiemelném Katona játékát, aki lehet, hogy eddig nem játszott, de a mai este pontosan megmutatta, hogy lehet rá számítani. Mindenkinek így kell gondolkodnia, 60-70 mérkőzésünk van egy évben a válogatott találkozókkal együtt. Lehet, hogy aki ma játszott, az legközelebb a kispadon fog ülni. Ez nem jelent semmit. Mindenkinek készen kell állnia, hiszen mindannyian a Ferencvárost szolgáljuk - mondta el Dejan Sztankovics.

Magyarok a pályán

Labdarúgócsapatunk magyar játékosai idén is sokat tettek a közösbe.

Zajlik a licit az Újpest elleni dedikált meccslabdákra

Lisztes Krisztián labdája 60 ezer forintnál tart.

Varga Barnabás, a mesterlövész

Labdarúgócsapatunk támadója első ferencvárosi idényében gólkirály lett az NB I-ben.

HSA Hónap Játékosa: május legjobbját keressük!

Szavazzon ön is, értékes nyeremények várják!

RangAdó-díjátadó: Varga Barnabás duplázott

Csatárunk az NB I gólkirálya és legjobb játékosa lett.

Így repült a virtuális sas a bajnokavatón

Megmutatjuk, hogy a hétvégi derbin – Igor helyett – hogyan repült egy virtuális sas a stadionban.

Számokban a bajnoki szezon Fradi-legjei

Varga lett a gólkirály, Abu Fani gólpasszokban volt legyőzhetetlen, idegenben mi lőttük a legtöbb gólt.

Köszönünk mindent!

Henry Wingo, Samy Mmaee, Muhamed Besic és Lisztes Krisztián is távozik labdarúgócsapatunktól.