Bajnoki és Magyar Kupa-címvédő férfi labdarúgócsapatunk megérkezett Németországba, ahol csütörtökön 18.45-ös kezdéssel UEFA Európa Liga-nyolcaddöntőt játszik a Bayer Leverkusen vendégeként. A delegáció szerdán, a Népligetben elfogyasztott reggeli után indult el a Liszt Ferenc repülőtérre, ahonnan Kölnbe repült, itt száll meg a csapat a párharc első mérkőzése során. A csapattal tartott a Ferencváros korábbi 97-szeres magyar válogatott labdarúgója, a budapesti UEL-döntő nagykövete, Gera Zoltán is.

Délután, Leverkusenben már sajtótájékoztató és a meccs előtti utolsó edzés vár a csapatra. Férfi labdarúgócsapatunk 48 év, 1975 után szerepelhet ismét valamelyik nemzetközi kupasorozat kieséses szakaszában.
A FradiMédia stábja is a csapattal utazott, így szurkolóink nem maradnak le semmiről sem az újabb nemzetközi túrán. A legfrissebb hírekért és tartalmakért kövessék a Ferencvárosi Torna Club hivatalos Facebook-, Instagram-, Youtube- és TikTok-csatornáját, valamit honlapunkat, a fradi.hu-t!
Madarász Ádám érkezik a Fradi Zóna Bemelegítés by iFOREX Europe legújabb adásába.
Fontos szurkolói információk a voucherek beváltásáról!
Az Irigy Hónaljmirigy telt ház előtt ünnepelte 35. születésnapját az MVM Dome-ban - VIDEÓ!
Március 5-én 14 órától bárki számára elérhetővé váltak a fennmaradt jegyek az UEL-nyolcaddöntő első meccsére.
Egy puha kutyaágy talál gazdára, amely mancslenyomattal, kutyacsont mintával és FTC-címerrel díszített.
Férfi labdarúgócsapatunk egy félidő alatt ötöt vágott a Kazincbarcikának! Íme, a gólok! - VIDEÓ
Vezetőedzőnk szűkszavúan értékelte a Kazincbarcika idegenbeli, 5-0-s legyőzését.
Férfi futballcsapatunk 5-0-ra nyert a Kazincbarcika vendégeként és készülhet az ETO FC elleni elődöntőre.