2021. május 11.
Újabb címvédés: az idén is a Fradié a Fair Play-díj!
A RangAdó-díjátadó második napján is díjazták a Ferencvárost.

A 2020/2021-es élvonalbeli futballidény legjobbjait díjazó RangAdó díjátadón összesen hét kategóriában hirdet győztest a Magyar Labdarúgó Szövetség. Hétfőn a klubok szavazatai alapján kihirdették az év játékosát, az év felfedezettjét és az év edzőjét – ezt a címet háromszoros magyar bajnok trénerünk, Sergei Rebrovnak ítélték –, kedden pedig a gólkirályt és a Fair Play-díj nyertesét díjazták. Ez utóbbi 2020-hoz hasonlóan az idén is a Ferencvárosi Torna Club lett!

- A Fair Play nagyon fontos része a sportnak. Külön öröm, hogy amellett, hogy nagy előnnyel nyertük meg a bajnokságot, még a Fair Play-díjat is nekünk ítélték, ez egyfajta kvalitást feltételez a csapatról – mondta az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója, Orosz Pál, aki korábbi játékosunktól, Gera Zoltántól vette át az elismerést. - Mindig nehéz megnyerni a bajnokságot, megvédeni a címet nehezebb, harmadszor is a legjobbnak lenni pedig még nehezebb. Nem véletlen, hogy 93 év után sikerült újra egymás után három bajnokságot nyernünk. A céljaink a következő idényre is megvannak. Szeretnénk elhódítani a Magyar Kupát, emellett szeretnénk újra a Bajnokok Ligája, esetleg az Európa Liga csoportkörében szerepelni, és ha lehet, ezeket a sikereket még jobb játékkal elérni.

A RangAdó-díjátadó harmadik, szerdai napján a legjobb játékosnak és a legszebb gólnak járó különdíj talál majd gazdára. Utóbbi címért középpályásunk, Sigér Dávid is versenyben van.

Rebrov lett az Év edzője!

Az MLSZ díjátadóján a klubok szavazatai alapján a mieink vezetőedzője lett a szezon legjobbja!

Sztankovics: „Bajnoknak kell lennünk!”

Vezetőedzőnk szerint a Kisvárda ellen az egyetlen cél a bajnoki cím megszerzése lehet.

Eltűnt derbihősök: Nacer Bouiche

A Fradi TV sorozatának második részében focicsapatunk első afrikai légiósával találkozhatnak – VIDEÓ!

Együtt a lelátón! – Elindult a bérletértékesítés!

Nagy kedvezményt kapnak, akik az early bird időszakban vásárolják meg bérletüket a 2024/25-ös idényre.

FTC-Kisvárda: meccsnapi programok

Április 20-án, szombaton a Kisvárda elleni bajnokin az Egészségnap kerül a középpontba.

Közösen ültetett fát az FTC és a Provident

A pénzügyi szolgáltató vállalat Provigreen elnevezésű programjában az április a fenntarthatóságról szól.

A Föld Napja: Szedd össze magad!

A Föld Napja alkalmából különleges eseménnyel készül klubunk a Kisvárda elleni labdarúgó bajnokira.

Zachariassen is nézett, amikor Wingo rávágta, hogy…

Futballistáinkat különleges játékra hívtuk, amelyben az Újpest, a Barca és a Liverpool is pontot ért - VIDEÓ