2019. július 27.
Újabb közös BL-meccsnézés Ferencvárosban!
Ferencváros Önkormányzata a Valletta elleni Bajnokok Ligája-visszavágóra is közös meccsnézést szervez.

A Ludogorec elleni visszavágóra Bácskai János polgármester kezdeményezésére már szervezett egy közös, ingyenes meccsnézést Ferencváros önkormányzata (beszámoló róla ITT). Most ismét együtt szurkolhatnak az itthon maradt drukkerek labdarúgócsapatunk sikeréért a Valletta elleni Bajnokok Ligája-visszavágón, július 30-án.

A 20:00-tól kezdődő találkozó közös nézésére már 18 órától várják az érdeklődőket. Az ingyenes esemény helyszíne ismét a József Attila lakótelep lesz, ám ezúttal egy nagyobb területen, a Nyúldombon lesz felállítva az óriáskivetítő.

A helyszínen emellett büfével, sörsátrakkal, valamint tombolasorsolással készülnek a szervezők. A meghívott vendégek között ismét ott lesz Nyilasi Tibor, akinek a szakértő társa ezúttal Lipcsei Péter lesz, így Gera Zoltán után a közelmúlt újabb legendájával találkozhatnak a szurkolók 19:30-tól!

Az első mérkőzésen 3-1-es előnyt szereztünk, szurkoljuk ki együtt a továbbjutást!

Az esemény ingyenes!

VALLETTA-FTC, KÖZÖS MECCSNÉZÉS, JÚLIUS 30.
Szervező: Ferencváros Önkormányzata
Helyszín: József Attila lakótelep, Nyúldomb
Az esemény kezdete: 18:00
A pódiumbeszélgetés kezdete: 19:30
A mérkőzés kezdete: 20:00

Az esemény ingyenes!

 

Cikkajánló

Sajtóakkreditáció a Ludogorec elleni UEL-meccsre

A sajtó munkatársai február 24., kedd 12:00-ig adhatják le akkreditációjukat.

Most már a visszavágóra fókuszálunk!

A Ludogorec elleni UEL-meccs után Robbie Keane és Cebrail Makreckis értékelték a pályán történteket - VIDEÓ!

Robbie Keane: "Nincs vége, még csak a félidőnél járunk"

Vezetőedzőnk a Ludogorec elleni UEL-rájátszás első mérkőzése után nyilatkozott.

A Groupama Arénából is sokan szurkoltak a Fradinak

Budapesten maradt drukkereink óriáskivetítőn nézték az UEL-mérkőzést.

Vereség Razgradban a Ludogorec ellen

A 2-1-es bolgár győzelem után a továbbjutás kérdése február 26-án, a budapesti visszavágón dől el.

A célunk egyértelműen a győzelem!

Robbie Keane és Mohammed Abu Fani beszélt várakozásairól a Ludogorec elleni UEL-meccs előtt - VIDEÓ!

Robbie Keane: "Veszélyes csapat lesz az ellenfelünk"

Edzőnk mellett Mariano Gómez válaszolt Razgradban az UEL-mérkőzés előtt az újságírók kérdéseire.

Megérkeztünk Bulgáriába, havazás fogadta a csapatot

Férfi labdarúgócsapatunkat igazi tél fogadta a várnai repülőtéren.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin