
Vasárnap véget ér a pihenő magyar bajnoki címvédő és listavezető labdarúgócsapatunk játékosainak, megkezdjük a felkészülést az NB I január 25-i folytatására.
Az első két nap az ilyenkor szokásos orvosi felmérések lesznek a középpontban, a vizsgálatokon már ott lesz új igazolásunk, Vécsei Bálint is. Ezt követően kedden Spanyolország felé veszi az irányt együttesünk, kéthetes edzőtáborban veszünk részt.
Négy felkészülési mérkőzésünk már biztosan lesz, Benidormban pályára lépünk a német élvonal 11. helyén álló Union Berlin, az egyaránt Bundesliga 2-es Hannover és SV Wehen, valamint a román első osztály éllovasa, a kolozsvári CFR 1907 Cluj ellen.
Sergei Rebrov együttese a visszaérkezés hetén, már január 25-én folytatja az NB I küzdelmeit. Csapatunk egy meccsel kevesebbet játszva is négy pont előnnyel vezeti a bajnokságot.
Férfi labdarúgócsapatunk kapusa, Dibusz Dénes szerint szurkolóink jelentik a csapat 12. játékosát.
Férfi labdarúgócsapatunk 18 fordulót követően 14 ponttal előzi meg a második helyen álló Kecskemétet.
A Várkerti Stadion vendég parkolójánál vásárolhatnak drukkereinknek FTC-termékeket.
Férfi labdarúgócsapatunk bosnyák középpályása, Muhamed Besic szerint még semmi nem dőlt el a bajnokságban.
Focicsapatunk szakemberei tartottak színvonalas előadásokat több száz bérletesünk előtt a Groupama Arénában.
Marokkói támadónk az Újpest ellen remek szabadrúgásból talált a kapuba, és már kilenc gólnál jár a szezonban.
A derbin duplázó brazil játékosunk a csodás atmoszférát emelte ki az Újpest 3-1-es legyőzése után – VIDEÓ!
Az FTC vezetőedzőjének célja az előny megtartása és a felkészülés az UEL folytatására.