2023. augusztus 19.
Kétgólos siker az NB III-as örökrangadón
Az FTC II hazai pályán 2-0-ra győzött az MTK II ellen a bajnokság negyedik fordulójában.

A Bonyhád-Majos elleni 2-1-es siker után az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban NB III-as örökrangadó várt csapatunkra, ugyanis a bajnokság negyedik fordulójában az MTK II-t fogadta csapatunk.

Ahogy arra számítani lehetett, hatalmas csatát vívtak a felek, de az első félidőben az FTC II szerezte meg a vezetést. A 38. percben Bagi Ádám volt eredményes (1-0), így egygólos előnnyel ment szünetre Korolovszky Gábor együttese. A fordulás után is harcos, kemény mérkőzést láthattunk. Sokáig úgy tűnt, marad az 1-0-s FTC-győzelem, de a 72. percben Varga Zétény kettőre növelte a különbséget (2-0). A vendégek nem tudtak válaszolni, így 2-0-s győzelmet arattunk.

NB III-as labdarúgócsapatunk legközelebb augusztus 30-án, szerdán az Iváncsa vendégeként lép pályára.

Férfi labdarúgás,
NB III Dél-Nyugati csoport, 4. forduló

FTC II – MTK II 2-0 (1-0)
Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont

FTC II: Őri – Horváth, Shadirac, Almássy, Lukács – Fenyvesi (Manner, 74.), Tóth A. – Varga Z. (Gágyor, 83.), Bagi, Ladányi (Szabó, 63.) – Pesic (Berényi, 46.)
Vezetőedző: Korolovszky Gábor

Gólok: Bagi (38.), Varga Z. (72.)

NB III: Győzelem a PTE-PEAC ellen

Második számú labdarúgócsapatunk 2-1-es győzelmet aratott a pécsiek ellen.

NB III: Vereség a Szentlőrinc otthonában

Második csapatunk 6-2-es vereséget szenvedett.

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.

Döntetlen hazai pályán a Mohács ellen

NB III-as labdarúgócsapatunk 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a bajnokság 22. fordulójában.

Nem született gól Dunaújvárosban

NB III-as labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a bajnokság 21. fordulójában.

NB III: Vereség az Iváncsa ellen

Második csapatunk 2-1-s vereséget szenvedett a 20. fordulóban.