
A női labdarúgó-válogatott március 2. és 11. között Törökországban szerepel nemzetközi tornán. Markó Edina szövetségi kapitány csütörtökön kihirdette a válogatott keretét, amelybe hét ferencvárosi játékos, Szabó Viktória, Mosdóczi Evelin, Csiki Anna, Fenyvesi Evelyn, Kocsán Petra, Pusztai Sára és Vágó Fanny kapott meghívót.
„Sokat segít, hogy az U19-es nemzeti csapat egy időben velünk, szintén Törökországban, tőlünk nem messze edzőtáborozik majd, így Turtóczki Sándor szövetségi edzővel megbeszéltük, hogy Pusztai Sára az utolsó mérkőzésükre csatlakozik hozzájuk, hogy velük is tudjon készülni. Fontosnak tartjuk, ahogy nemrég Csiki Anna esetében is, hogy a lányok a saját korosztályukban legyenek vezérek, de már a felnőtt csapatba is be tudjuk őket építeni, és Sárira most már komolyan számítok az A-válogatottban is” – mondta az mlsz.hu-nak Markó Edina.
A mieink különböző futballkultúrából érkező válogatott ellen játszanak majd a török tornán, ugyanis Venezuela, Hong Kong és Románia lesz az ellenfelük. A magyar válogatott ezután már Európa-bajnoki selejtezőket játszik. Április 10-én, hazai pályán az Illovszky Rudolf Stadionban fogadja Izlandot, majd április 14-én Svédország vendége lesz.
Konfettizápor, csillanó aranyérmek. Nyolcadik bajnoki címét nyerte női labdarúgócsapatunk – VIDEÓ!
Másodszor is legyőztük a Győrt a bajnoki döntőben, nyolcadik bajnoki címét nyerte női labdarúgócsapatunk.
Utánajártunk az elmúlt meccseken 12 gólt szerző focicsapatunk csatára, Nagy Vanessza bombaformájának - VIDEÓ
Korábbi bajnok női labdarúgónk, Nadja Stanovic bizakodó a címvédésünket illetően.
Női labdarúgócsapatunk védője szerint a csapat készen áll lezárni a Győr elleni bajnoki döntőt – VIDEÓ!
A média munkatársai május 20-a, kedd 12.00-ig adhatják le akkreditációjukat.
Női labdarúgócsapatunk megnyerte a bajnoki döntő első meccsét, a főszereplők értékeltek – VIDEÓ!
Nagy Vanessza második félidőben szerzett fejes gólja eldöntötte az ETO FC Győr elleni összecsapást.