2019. augusztus 10.
Fogl: "A keddre koncentrálunk, az lesz sorsdöntő"
A „másfél” gólos Fogl Katalin, a 16 évesen debütáló Böröcz Bettina, és Dörnyei Balázs értékeltek – VIDEÓ!

Amint arról ITT beszámoltunk, női labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött a moldáv bajnok Agarista ellen a Bajnokok Ligája pozsonyi négyes selejtezőtornájának második mérkőzésén, ezzel átmenetileg vezeti csoportját, és már egészen biztos, hogy kedden 17.00-tól a főtáblára jutásért lép pályára a szabadkai Spartak ellen.

A mérkőzésre Dörnyei Balázs alaposan megkeverte a kártyákat, tulajdonképpen a keret összes olyan tagja csapatba került, aki az első mérkőzésen nem jutott szóhoz, a kapuban pedig élete első felnőtt tétmérkőzésén léphetett pályára, ráadásul rögtön kezdőként a mindössze 16 éves Böröcz Bettina.

Debütáló tehetségünk mellett a vezetőedző, valamint az első (ön)gólban elévülhetetlen érdemeket szerző, míg másodszorra már „önerőből” is betaláló, így „másfél” gólos Fogl Katalin értékelték a találkozót.

Az FTC-Telekom a csoport első, egyben továbbjutó helyéről döntő mérkőzésen augusztus 13-án, kedden 17.00-kor lép pályára az előző két mérkőzés helyszínén, a pozsonyi Stadion Pasienkyben. A jegyinformációk ITT érhetőek el.

Női labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 5. csoport, 2. mérkőzés
Pozsony, Stadion Pasienky

FTC-Telekom–Agarista-SS Anenii Noi 2-0 (2-0)
FTC: Böröcz – Buzás, Csigi, Hasanbegovic, Nagy Virág – Aleksic (Pusztai, 60.) – Kapetanovic (Róth, 60.), Czellér, Papp L. – Diószegi (Nagy Viktória, 60.), Fogl. 
Agarista: Munteanu – Gherghelegiu, Musteata, Cerescu, Loghin – Indycha (Pesterean, 90.), Andone, Druta, Mereuta (Brinza, 87.) – Cojuhari, Catarau (Zdorovetchi, 53.).
Gól: Loghin (24., öngól), Fogl (42.)

Cikkajánló

Albert Flórián: „Ebben az évben minden sikerült"

Megvan a duplázás, a Magyar Kupa-győzelem után a bajnoki címet is begyűjtötték női labdarúgóink - VIDEÓ!

FTC-ünnep: megvan sorozatban a hetedik arany

A női labdarúgó NB I döntőjében az FTC a második meccsen 8-0-ra legyőzte a Puskást, és bajnok lett.

Aranyat érne a Pancho Aréna bevétele

Ha női labdarúgóink nyernek a Puskás Akadémia ellen, akkor meglesz zsinórban a hetedik bajnoki cím.

Négy meghívó a magyar válogatottba

Könczeyné Fenyvesi Evelin, Csányi Diána, Nagy Viktória és Nagy Vanessza is készülhet a vb-selejtezőkre.

"90 percen múlik a bajnoki cím"

Női labdarúgócsapatunk nagy lépést tett a címvédés felé a Puskás Akadémia ellen - VIDEÓ!

Kiütéses győzelem a bajnoki döntő első meccsén!

Női labdarúgócsapatunk 6-2-re nyert a Puskás Akadémia ellen, jövő héten megvédheti címét.

Jön a bajnoki döntő! Legyen ott ön is!

Női labdarúgóink a Puskás Akadémiával vívnak meg az újabb bajnoki aranyéremért - VIDEÓ!

Győzelem Felcsúton, megnyertük az alapszakaszt

Női futballcsapatunk Nagy Vanessza duplájával 2-0-ra nyert a Puskás Akadémia vendégeként a bajnokságban.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin