
Amint arról ITT beszámoltunk, a bajnoki címet két év után visszahódító női labdarúgócsapatunk a Bajnokok Ligája selejtezőjének pénteki sorsolásán a szabadkai ZFK Spartak Suboticát, a pozsonyi Slovant, valamint a moldáv Agarista-SS Anenii Noit kapta ellenfélül. A négycsapatos selejtező minitornát augusztus 7-13 között rendezik Pozsonyban. (A női Bajnokok Ligájáról minden fontos információt ITT olvashat el egy helyen. A sorsolás utáni első benyomásairól, és a várható esélyekről csapatunk vezetőedzőjét, Dörnyei Balázst kérdeztük.
„Be kell hogy valljam, nem néztem a sorsolást. Nem vagyok rá befolyással, hogy kikkel sorsolnak össze, nem akartam ezen stresszelni. Nagyon kiegyenlített csoport jött össze, nincs benne Twente-erősségű, kiemelkedő csapat, de lefelé sem lóg ki senki. A moldávoknak is vannak brazil légiósai is, azt még persze fel kell mérnünk, hogy milyen színvonalat képviselnek pontosan. Első ránézésre reális továbbjutási esélye a Spartaknak, a Slovannak és nekünk van, de még a nyári átigazolási időszak is bármikor alaposan átrendezheti az erőviszonyokat – női futballban nem ritka, hogy felbukkan egy szponzor, és hirtelen alaposan megerősödik egy csapat. Mivel a többiek is látják, hogy nincs kiemelkedő együttes, biztosan mindenki úgy jön majd a selejtezőre, hogy mikor, ha most nem. Természetesen mi is így megyünk, ha már idáig eljutottunk, mindenképpen szeretnénk megragadni az esélyt! Az is segítségünkre lehet, hogy majdhogynem hazai pályán játszunk, remélem, hogy Pozsonyba nagyon sok szurkoló el tud kísérni minket” – nyilatkozta az esélyekről Dörnyei Balázs vezetőedző.
Női labdarúgócsapatunk középpályása a Fradival és a válogatottal is nagyszerű idényt zárt.
Kilencszeres bajnok együttesünk a második fordulóban kapcsolódik be a küzdelmekbe.
A rájátszás első körében hazai pályán kezdi a párharcot a magyar női labdarúgó-válogatott.
A magyar női labdarúgó-válogatott Andorra fölényes legyőzésével zárt csoportjában.
Az FTC-Telekom négy játékosa készülhet a nemzeti csapattal az utolsó fordulóra.
A magyar női labdarúgó-válogatott Csányi Diána és Nagy Vanessza góljaival nyert a vb-selejtezőn.
Az FTC-Telekom női labdarúgói megvédték címüket, és a Magyar Kupa megnyerésével dupláztak – VIDEÓVAL!
A Fradi Zóna Plusz by iFOREX Europe adásában Albert Flóriánnal és Ott Eszterrel beszélgettünk.