2020. június 4.
Dörnyei: „Mosdó egy borzasztóan nyugodt ember”
Női labdarúgóink utolsó perces büntetővel győztek 3-2-re az MTK ellen, vezetőedzőnk és kapitányunk értékelt.

Amint arról korábban ITT BESZÁMOLTUNK, női labdarúgócsapatunk hazai pályán 3-2-re legyőzte az MTK-t a két nyert mérkőzésig tartó BL-kvalifikációs párharc első meccsén, így június 11-én, csütörtökön az Új Hidegkuti Nándor Stadionban Dörnyei Balázs együttese kiharcolhatja a Bajnokok Ligája selejtezőjében való indulás jogát.

Bár csapatunk Pusztai Sára és Vágó Fanny góljaival kétszer is vezetett, ellenfelünk két szerencsés góllal mindkét alkalommal egyenlíteni tudott. A 89. percben azonban Szabó Viktória kiharcolt egy tizenegyest, amelyet csapatkapitányunk, Mosdóczi Evelin értékesített.

A remek 3-2-es győzelem után vezetőedzőnk, valamint a győztes gól szerzője értékelte a mérkőzést. Azt is megtudhattuk, Mosdóczi tudta-e, hova célozzon a büntetőnél válogatottbeli csapattársa, az MTK-kapus Szőcs Réka ellen, valamint hogy edzője szerint kapitányunk milyen ítéletvégrehajtó.

NŐI LABDARÚGÁS, SIMPLE NŐI LIGA BL-KVALIFIKÁCIÓS PÁRHARC, 1. MÉRKŐZÉS
FTC-Telekom - MTK 3-2 (1-1)
FTC-Telekom: Samu – Mosdóczi, Hasanbegovic, Zlidnis, Szabó V. – Papp (Aleksic, a szünetben), Pusztai (Czellér, 82.) – Kocsán (Diószegi, 90+2.), Fenyvesi, Csiki – Vágó. Vezetőedző: Dörnyei Balázs.
MTK: Szőcs - Nagy L. (Pápai, 69.), Turányi, Demeter, Pinczi - Farádi-Szabó (Bokor, 84.), Csányi, Nagy Á. (Mayer, 69.) - Magyarics, Tóth, Németh. Vezetőedző: Varga Attila.
Gól: Pusztai (31.), Vágó (60.), Mosdóczi (89., 11-esből) illetve Nagy L. (44.), Turányi (73.)
Sárga lap: Csányi, 88.

Cikkajánló

„A foci kezdettől fogva ott volt az életemben”

Női labdarúgócsapatunk középpályása a Fradival és a válogatottal is nagyszerű idényt zárt.

Ellenfelet kapott női csapatunk a BL-selejtezőben

Kilencszeres bajnok együttesünk a második fordulóban kapcsolódik be a küzdelmekbe.

Hollandia vár a mieinkre az októberi vb-selejtezőn

A rájátszás első körében hazai pályán kezdi a párharcot a magyar női labdarúgó-válogatott.

Fradi-játékosok góljaival nyert a nemzeti csapat

A magyar női labdarúgó-válogatott Andorra fölényes legyőzésével zárt csoportjában.

Andorra ellen zárja a vb-selejtezőket női válogatottunk

Az FTC-Telekom négy játékosa készülhet a nemzeti csapattal az utolsó fordulóra.

Feljutást érő siker FTC-játékosok góljaival

A magyar női labdarúgó-válogatott Csányi Diána és Nagy Vanessza góljaival nyert a vb-selejtezőn.

Andjela Frajtovics: Hihetetlen utat jártunk be

Az FTC-Telekom női labdarúgói megvédték címüket, és a Magyar Kupa megnyerésével dupláztak – VIDEÓVAL!

Női labdarúgóink taroltak: bajnoki cím és kupasiker

A Fradi Zóna Plusz by iFOREX Europe adásában Albert Flóriánnal és Ott Eszterrel beszélgettünk.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin