Bajnoki- és kupacímvédő női labdarúgócsapatunk múlt héten tarolt, hiszen a Budapest Honvéd ellen 3-0-ra nyert a Simple Női Kupa döntőjében, ezzel hetedik alkalommal lett Magyar Kupa-győztes. Emellett a bajnokság döntőjébe is bejutottunk, miután 5-1-re kiütöttük az MTK-t.
A remek kupasikerről a Fradi Zóna Plusz by iFOREX Europe adásában is megemlékeztünk.
Önbizalommal telve várhatjuk a St.Mihály elleni bajnokinkat, a szegediek ellen ősszel már találkoztunk a Szent Gellért Fórumban, akkor Jadyn Edwards a 14. percben szerzett góljával 1-0-ra nyertünk egy kiegyenlített meccsen. Emellett egyszer a Simple Női Kupában is találkoztunk, akkor Nagy Vanessza duplája döntött a továbbjutásról. Támadónk, ha úgy tetszik, egy külön meccset is vívhat a szegedi szerb légiós, Milica Popoviccsal, ugyanis mind a ketten 23-23 góllal állnak a Simple Női Liga góllövőlistájának az élén.

Csapatunk, ahogy már írtuk, bejutott az egyik fél második győzelméig tartó bajnoki döntőbe, ellenfélre várunk, amely nagy valószínűség szerint, az 53 pontos FTC-Telekom mögött eddig két ponttal kevesebbett gyűjtő Puskás Akadémia lesz, de matematikai esélye még a harmadik MTK-nak is van. A St. Mihály a 12 csapatos bajnokság ötödik helyén áll 29 ponttal, 19 meccséből kilencet megnyert, két döntetlen mellett nyolcszor szenvedett vereséget, a középmezőny legerősebb csapatáról van szó, amely ellen mindenképp koncentrálni kell majd. Ezt bizonyítja, hogy a bajnokság első szakaszában legyőzték az ETO FC-t és majdnem döntetlent játszottak a Puskás Akadémiával.
Az FTC-Telekom - St.Mihály bajnoki mérkőzésre május 9-én, szombaton 14:00 órától kerül sor a Kocsis Sándor Sportközpontban.
Női labdarúgás, Simple Női Liga, 21. forduló
FTC-Telekom - St.Mihály
Budapest, Kocsis Sándor Sportközpont
2026.05.09., szombat 14:00
A magyar női labdarúgó-válogatott Andorra fölényes legyőzésével zárt csoportjában.
Az FTC-Telekom négy játékosa készülhet a nemzeti csapattal az utolsó fordulóra.
A magyar női labdarúgó-válogatott Csányi Diána és Nagy Vanessza góljaival nyert a vb-selejtezőn.
Az FTC-Telekom női labdarúgói megvédték címüket, és a Magyar Kupa megnyerésével dupláztak – VIDEÓVAL!
A Fradi Zóna Plusz by iFOREX Europe adásában Albert Flóriánnal és Ott Eszterrel beszélgettünk.
Tarolt az FTC-Telekom női labdarúgócsapata a RangAdó-díjátadón! Mutatjuk, mit nyertek játékosaink - VIDEÓ!
Megvan a duplázás, a Magyar Kupa-győzelem után a bajnoki címet is begyűjtötték női labdarúgóink - VIDEÓ!
A női labdarúgó NB I döntőjében az FTC a második meccsen 8-0-ra legyőzte a Puskást, és bajnok lett.