2026. május 8.
Gólkirálynők külön meccse jön!
Friss kupagyőztes női labdarúgóink a szegedi St. Mihályt fogadják a bajnokságban.

Bajnoki- és kupacímvédő női labdarúgócsapatunk múlt héten tarolt, hiszen a Budapest Honvéd ellen 3-0-ra nyert a Simple Női Kupa döntőjében, ezzel hetedik alkalommal lett Magyar Kupa-győztes. Emellett a bajnokság döntőjébe is bejutottunk, miután 5-1-re kiütöttük az MTK-t

A remek kupasikerről a Fradi Zóna Plusz by iFOREX Europe adásában is megemlékeztünk.

Önbizalommal telve várhatjuk a St.Mihály elleni bajnokinkat, a szegediek ellen ősszel már találkoztunk a Szent Gellért Fórumban, akkor Jadyn Edwards a 14. percben szerzett góljával 1-0-ra nyertünk egy kiegyenlített meccsen. Emellett egyszer a Simple Női Kupában is találkoztunk, akkor Nagy Vanessza duplája döntött a továbbjutásról. Támadónk, ha úgy tetszik, egy külön meccset is vívhat a szegedi szerb légiós, Milica Popoviccsal, ugyanis mind a ketten 23-23 góllal állnak a Simple Női Liga góllövőlistájának az élén.

Nagy Vanesszát próbálják megállítani a kupadöntőben.

Csapatunk, ahogy már írtuk, bejutott az egyik fél második győzelméig tartó bajnoki döntőbe, ellenfélre várunk, amely nagy valószínűség szerint, az 53 pontos FTC-Telekom mögött eddig két ponttal kevesebbett gyűjtő Puskás Akadémia lesz, de matematikai esélye még a harmadik MTK-nak is van. A St. Mihály a 12 csapatos bajnokság ötödik helyén áll 29 ponttal, 19 meccséből kilencet megnyert, két döntetlen mellett nyolcszor szenvedett vereséget, a középmezőny legerősebb csapatáról van szó, amely ellen mindenképp koncentrálni kell majd. Ezt bizonyítja, hogy a bajnokság első szakaszában legyőzték az ETO FC-t és majdnem döntetlent játszottak a Puskás Akadémiával. 

Az FTC-Telekom - St.Mihály bajnoki mérkőzésre május 9-én, szombaton 14:00 órától kerül sor a Kocsis Sándor Sportközpontban. 

 

Női labdarúgás, Simple Női Liga, 21. forduló

FTC-Telekom - St.Mihály

Budapest, Kocsis Sándor Sportközpont

2026.05.09., szombat 14:00

Cikkajánló

Fradi-játékosok góljaival nyert a nemzeti csapat

A magyar női labdarúgó-válogatott Andorra fölényes legyőzésével zárt csoportjában.

Andorra ellen zárja a vb-selejtezőket női válogatottunk

Az FTC-Telekom négy játékosa készülhet a nemzeti csapattal az utolsó fordulóra.

Feljutást érő siker FTC-játékosok góljaival

A magyar női labdarúgó-válogatott Csányi Diána és Nagy Vanessza góljaival nyert a vb-selejtezőn.

Andjela Frajtovics: Hihetetlen utat jártunk be

Az FTC-Telekom női labdarúgói megvédték címüket, és a Magyar Kupa megnyerésével dupláztak – VIDEÓVAL!

Női labdarúgóink taroltak: bajnoki cím és kupasiker

A Fradi Zóna Plusz by iFOREX Europe adásában Albert Flóriánnal és Ott Eszterrel beszélgettünk.

Bajnokcsapatunk három játékosa is az év legjobbja lett!

Tarolt az FTC-Telekom női labdarúgócsapata a RangAdó-díjátadón! Mutatjuk, mit nyertek játékosaink - VIDEÓ!

Albert Flórián: „Ebben az évben minden sikerült"

Megvan a duplázás, a Magyar Kupa-győzelem után a bajnoki címet is begyűjtötték női labdarúgóink - VIDEÓ!

FTC-ünnep: megvan sorozatban a hetedik arany

A női labdarúgó NB I döntőjében az FTC a második meccsen 8-0-ra legyőzte a Puskást, és bajnok lett.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin