2023. augusztus 26.
Háromgólos győzelem az örökrangadón
Női labdarúgócsapatunk 3-0-ra nyert idegenben a nagy rivális MTK ellen a Simple Női Liga 2. fordulójában.

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunkra az MTK elleni örökrangadó várt a bajnokság 2. fordulójában. A szeptember eleji Bajnokok Ligája-selejtező főpróbájának is betudható összecsapáson idegenben léptünk pályára.

A Kostic, Gődér, Csigi, Németh, Pusztai, Fenyvesi, Papp, Csányi, Szabó, Vágó, Garcia összeállítású csapat remekül indította a mérkőzést, a 6. percben Garcia és Fenyvesi összjátékából utóbbi révén megszereztük a vezetést (0-1), majd tíz perccel később Csigi értékesített egy jogosan megítélt büntetőt (0-2). A félidő hajrájában kapusunk, Milica Kostic védett hatalmasat, így a szünetre kétgólos vezetéssel vonultunk.

A második játékrészre három helyen változtatott a szakmai stáb, Gődért Ott, Pusztait Stanovic, míg Garciát Adjei váltotta. A nagy meleg ellenére maradt a Fradi-nyomás a folytatásban is. Szabó került óriási helyzetbe, de az MTK kapusa védeni tudott, majd a 65. percben ismét Szabó érkezett, fejese ezúttal már a hálóban landolt (0-3).

Több találat nem született, így női labdarúgócsapatunk 3-0-ra legyőzte a nagy rivális MTK együttesét, és továbbra is hibátlanul áll a bajnokságban.

Női labdarúgás
Simple Női Liga, 2. forduló

MTK-Budapest – FTC-Telekom 0-3 (0-2)

Budapest, Sándor Károly Labdarúgó Akadémia

FTC-Telekom: Kostic – Gődér (Ott, 45.) Csigi, Németh – Pusztai (Stanovic, 45.), Fenyvesi (Diószegi, 72.), Papp, Csányi (Nagy, 65.), Szabó, Vágó – Garcia (Adjei, 45.). Játékos-edző: Vágó Fanny
Gólszerzők: Fenyvesi (6.), Csigi (16.), Szabó (65.)

Gólzápor az ETO ellen

Női labdarúgócsapatunk 8-0-s győzelmet aratott a Simple Női Liga 20. fordulójában.

Erődemonstráció Felcsúton

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk 5-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia otthonában a 19. fordulóban.

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.