Az FTC-Telekom női labdarúgói nemcsak csapatként, hanem egyénileg is taroltak a szezon végén. Bajnoki címvédő és Magyar Kupa-győztes együttesünkből három válogatottunk is külön elismerésben részesült az M4 Sport stúdiójában megrendezett RangAdó-díjátadón. A szezon legjobb játékosának Nagy Viktóriát választották. Az NB I gólkirálynője Nagy Vanessza lett, aki az alapszakaszt és a döntőt is számítva összesen 32 gólt szerzett, míg az év felfedezettje középpályásunk, Hanász Vanda lett.
A magyar női labdarúgó-válogatott Andorra fölényes legyőzésével zárt csoportjában.
Az FTC-Telekom négy játékosa készülhet a nemzeti csapattal az utolsó fordulóra.
A magyar női labdarúgó-válogatott Csányi Diána és Nagy Vanessza góljaival nyert a vb-selejtezőn.
Az FTC-Telekom női labdarúgói megvédték címüket, és a Magyar Kupa megnyerésével dupláztak – VIDEÓVAL!
A Fradi Zóna Plusz by iFOREX Europe adásában Albert Flóriánnal és Ott Eszterrel beszélgettünk.
Megvan a duplázás, a Magyar Kupa-győzelem után a bajnoki címet is begyűjtötték női labdarúgóink - VIDEÓ!
A női labdarúgó NB I döntőjében az FTC a második meccsen 8-0-ra legyőzte a Puskást, és bajnok lett.
Ha női labdarúgóink nyernek a Puskás Akadémia ellen, akkor meglesz zsinórban a hetedik bajnoki cím.