2019. szeptember 2.
Folytatódott a gólgála! A Goldballt is kiütötte az FTC
Bubcsó Norbert négyet vágott, öregfiúk labdarúgócsapatunk hazai pályán is kiütéses sikerrel nyitott.

A Budafok elleni nyolcgólos győzelem után hazai pályán a Goldball ellen folytatta szereplését bajnoki címvédő öregfiúk labdarúgócsapatunk.

A 8. percben kisebb meglepetésre a vendégek szereztek vezetést, miután egy tizenhatos kívül szabálytalanságért a játékvezető büntetőt ítélt, amelyet Inotai Attila értékesített. A kapott gól felpörgette a Ferencvárost, főleg Bubcsó Norbertet, aki a félidő végéig klasszikus mesterhármast szerzett és megfordította a mérkőzést. A második félidő elején, a 45. percben középpályásunk már önmaga és csapata negyedik gólját lőtte. A 47. percben szépített a Goldball, de csak idő kérdése volt, hogy a sok látványos és ígéretes támadást vezető Fradi mikor talál be újból.

Jovánczai Zoltán a 62. és a 65. percben már négygólosra hizlalta az előnyünket, a 7-2-es végeredményt pedig Jordáki Norbert állította be a 78. percben. Az FTC így két győzelemmel és 16-3-as gólkülönbséggel magabiztosan vezeti a bajnokságot.

„Ismét parádéztunk, folytattuk a gólgálát. Szebbnél szebb támadásokból, szebbnél szebb gólokat szereztünk egy jól felkészített és kemény ellenféllel szemben“ – értékelte röviden a mérkőzést Dzurják József.

Öregfiúk bajnokság, 2. forduló
FTC-Goldball 7-2 (3-1)
FTC: Nagy G. – Ebedli (Jordáki (61.), Telek (Ujfalusi, 70.), Balog Z., Fehér Á. – Szűcs M. (Földesi, 61.), Lisztes (Lengyel B., 70.), Szekeres (Ulicska, 76.), Bubcsó (Zsolnai, 71.) – Holló (Szenes, 51.), Jovánczai
G.: Bubcsó (4) Jovánczai (2), Jordáki

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.