2021. szeptember 27.
Magabiztos győzelmet arattunk az RTK ellen
Szép gólokkal, kiütéses sikerrel zárta öregfiúkcsapatunk az RTK elleni bajnokit.

Hétfőn este a múlt heti, Honvéd elleni, hősies pontszerzést követően, öregfiúkcsapatunkra hazai mérkőzés várt a bajnokságban az RTK ellen.

Csapatunknak nagy visszatérője volt Balog Zoltán, aki egy hónappal ezelőtt vakbélműtéten esett át. Hétfőn, a meccs napján pedig Győrből autózott Budapestre, hogy az esti bajnokin csapatunk segítéségére lehessen.

A mieink diktálták a tempót a találkozó elejétől kezdve. A folyamatos nyomásgyakorlás végül a 11. percben törte meg az RTK védelmét, ekkor Szűcs Mihály mintaszerű beadásából Jordáki Norbert látványos mozdulattal lőtte a kapuba a labdát (1-0). Nem sokkal később megváltoztak a körülmények, ugyanis eleredt az eső, így a csúszós pályán csökkent a helyzetek száma igaz, a mérkőzést továbbra is az FTC irányította.

A szünetet követően tovább fokoztuk a nyomást, és Keller József szöglete után Balog Zoltán fejelte vissza labdát Jordákinak, akinek a lövését az RTK kapusa nagy bravúrral védte sőt, az ismétlést is sikerült valahogy szögletre ütnie Skravanek Lászlónak. Ám a következő sarokrúgásunknál már ő is tehetetlen volt, Keller újabb beadását Szekeres Tamás fejelte a hálóba (2-0). Pár perccel később Palásthy Norbert átadását Szűcs Mihály vágta a kapuba, majd a harmadik Fradi-gól után is sorban dolgozta ki a helyzeteit csapatunk. Egy remek támadás végén Jovánczai Zoltán lőtte ki a rövidsarkot, majd gólszerzőnk és Palásthy Norbert összjátéka után utóbbi is feliratkozott a gólszerzők közé (5-0)

Sportszerű mérkőzésen öregfiúkcsapatunk 5-0-ra győzött és ezzel továbbra is veretlenül áll a tabella élmezőnyében. A lefújás után Telek András nyilatkozott a FradiMédiának.

- Lassan melegedtünk bele a mérkőzésbe, nehéz volt megtalálni a vizes, csúszós pálya ritmusát. Azonban a második félidőre belelendültünk a játékba. Sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, úgy érzem több gólt is lőhettünk volna igaz, amellett hogy néha a befejezéseknél pontatlanok voltunk, az RTK kapusa is jól védett, de összességében ez egy nyugodt, jó mérkőzés volt.

A következő fordulóban, jövő héten hétfőn a Halásztelekhez látogatunk, majd jöhet az MTK elleni örökrangadó hazai pályán.

Labdarúgás, Öregfiúk I. osztály, 4. forduló
FTC - RTK 5-0 (1-0)
Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont
Játékvezető: Bereczi Miklós

FTC: Szabó - Ujfalusi (Zsolnai, 61.), Keller, Fehér Á. - Szekeres (Szeiler, 53.), Szűcs (Bubcsó, 52.), Ódor, Balog - Jordáki, Palásthy, Jovánczai

Gólszerzők: Jordáki (12.), Szekeres (44.), Szűcs (51.), Jovánczai (62.), Palásthy (71.)

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.