2019. április 8.
Négygólos győzelem a rangadón!
Öregfiúk csapatunk hazai pályán 4-0-ra legyőzte a közvetlen rivális Halásztelket!

Együttesünk a múlt héten váratlan vereséget szenvedett, de rögtön itt volt a lehetőség a javításra, hiszen a listavezető Halásztelket fogadtuk.

A 25. percben megszereztük a vezetést, egy szép támadás végén egy balról érkező beadást követően Lisztes Krisztián kilépett a vendégvédők között és kilőtte a bal alsó sarkot 14 méterről (1-0). Sajnos már a szünet előtt cserélnünk kellett, Holló Richárd ugyanis megsérült, a helyére Jovánczai Zoltán állt be.

Egygólos előnnyel mentünk a szünetre, az 58. percben azonban már kettővel mentünk, Lisztes egy lövőcsellel két védőt is elküldött, majd lőtt, a labda egy halásztelki játékoson még megpattant, majd a kapu jobb oldalában kötött ki (2-0).

A 71. percben végleg eldőlt a találkozó, amikor Bubcsó Norbert kapott remek indítást, elvitte a védője mellett, majd egy remek visszacselt követően a bal alsó sarokba lőtt (3-0). A gólgyártásnak azonban nem volt vége, Ebedli Zoltán parádés gólt lőtt 30 méterről a kinn álló kapus fölött, kialakítva ezzel a 4-0-s végeredményt!

- Nagyszerű győzelem volt! Ellenfelünk fiatalabb játékosokból állt, így gyorsabbak voltak nálunk és szervezetten játszottak. Mi azonban a futballtudásunkkal kiegyensúlyoztuk ezt a hátrányt, a két csapat között a minőségbeli különbség döntött – értékelt csapatunk vezetőedzője, Dzurják József.

Sikerünknek köszönhetően megelőztük a Halásztelket, és újra mi vagyunk a tabella élén!

Öregfiúk, I. osztály
FTC-Halásztelek 4-0 (1-0)
FTC: Nagy G. - Ebedli (Ulicska, 80.), Balog, Keller, Fehér (Rázsó, 79.) - Szűcs M. (Lengyel, 74.), Lazic (Zsolnai, 79.), Szekeres, Bubcsó (Jordáki, 74.) - Lisztes, Holló (Jovánczai, 35.)
Gól: Lisztes (25., 58.), Bubcsó (71.), Ebedli (73.)

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.