2019. április 8.
Négygólos győzelem a rangadón!
Öregfiúk csapatunk hazai pályán 4-0-ra legyőzte a közvetlen rivális Halásztelket!

Együttesünk a múlt héten váratlan vereséget szenvedett, de rögtön itt volt a lehetőség a javításra, hiszen a listavezető Halásztelket fogadtuk.

A 25. percben megszereztük a vezetést, egy szép támadás végén egy balról érkező beadást követően Lisztes Krisztián kilépett a vendégvédők között és kilőtte a bal alsó sarkot 14 méterről (1-0). Sajnos már a szünet előtt cserélnünk kellett, Holló Richárd ugyanis megsérült, a helyére Jovánczai Zoltán állt be.

Egygólos előnnyel mentünk a szünetre, az 58. percben azonban már kettővel mentünk, Lisztes egy lövőcsellel két védőt is elküldött, majd lőtt, a labda egy halásztelki játékoson még megpattant, majd a kapu jobb oldalában kötött ki (2-0).

A 71. percben végleg eldőlt a találkozó, amikor Bubcsó Norbert kapott remek indítást, elvitte a védője mellett, majd egy remek visszacselt követően a bal alsó sarokba lőtt (3-0). A gólgyártásnak azonban nem volt vége, Ebedli Zoltán parádés gólt lőtt 30 méterről a kinn álló kapus fölött, kialakítva ezzel a 4-0-s végeredményt!

- Nagyszerű győzelem volt! Ellenfelünk fiatalabb játékosokból állt, így gyorsabbak voltak nálunk és szervezetten játszottak. Mi azonban a futballtudásunkkal kiegyensúlyoztuk ezt a hátrányt, a két csapat között a minőségbeli különbség döntött – értékelt csapatunk vezetőedzője, Dzurják József.

Sikerünknek köszönhetően megelőztük a Halásztelket, és újra mi vagyunk a tabella élén!

Öregfiúk, I. osztály
FTC-Halásztelek 4-0 (1-0)
FTC: Nagy G. - Ebedli (Ulicska, 80.), Balog, Keller, Fehér (Rázsó, 79.) - Szűcs M. (Lengyel, 74.), Lazic (Zsolnai, 79.), Szekeres, Bubcsó (Jordáki, 74.) - Lisztes, Holló (Jovánczai, 35.)
Gól: Lisztes (25., 58.), Bubcsó (71.), Ebedli (73.)

Aranypillanatok - így lett bajnok az öregfiúk csapat

Remek megmozdulások, szép gólok, majd megérdemelt ünneplés. Videón az öregfiúk bajnoki címe.

Bajnok lett az öregfiúk csapat!

Öregfiúk csapatunk Józsi, Holló, Lisztes és Szenes góljával 4-0-ra verte a Budafokot, és bajnok lett.

Jovánczai mesterhármasával újabb lépés a címvédés felé

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 6-1-re nyert a Pénzügyőr ellen.

Döbröközben a Fradi

Öregfiúk csapatunk május 11-én Tolna megyébe látogat!

Négygólos győzelem

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 4-0-s győzelmet aratott a Kelen SC ellen.

Kömlőn a Fradi

A Fradi öregfiúk labdarúgócsapata két meccset is játszik szerdán.

Újabb hét gól, ezúttal a Goldball hálójába

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 7-1-re győzött a Goldball ellen, ezzel őrizve vezető pozícióját!

Örömfoci: nagyarányú győzelmet arattak az öregfiúk

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 7-1-re győzte le a Szigetszentmiklóst.