A Budapest Öregfiúk bajnokság I. osztályának 20. fordulójában a mieink az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban fogadták a tabellán hat hellyel mögöttük, a nyolcadik pozícióban tanyázó vendégeket.
Öregfiúk csapatunk edzője, Dzurják József ezúttal a Sikur – Ebedli, Csiszár, Dell’Elce, Fehér – Lazics, Gyömbér – Kazi, Leandro, Bubcsó – Jovánczai összeállításban küldte pályára a kezdőt.
Azok után, hogy a mieink a legutóbbi két meccsen egyaránt megszenvedtek a pontokért, most, valósággal elsöpörték az ellenfelet. Első csapatunk asszisztens edzője, Leandro de Almeida negyedóra alatt mesterhármasig jutott, majd Kazi Tamásnak és Gyömbér Gábornak is kiosztott egy-egy gólpasszt az első játékrészben. Amit végül utóbbi zárt le egy újabb találattal, így 6-0-s Fradi-vezetéssel mehettek szünetre a csapatok.
A mieink a folytatásban sem lassítottak. A második 40 percben a korábbi remek atléta, Kazi Tamás volt a főszereplő, aki négy gólt lőtt, mellette pedig Lengyel Béla és Völgyi Dániel is betalált egyszer-egyszer, így alakult ki a 12-1-es végeredmény.
"Szebbnél szebb gólokat rúgtunk, a meccs alaphangját megadta, hogy Leandro negyedóra alatt triplázott, utána a többi már igazi örömfoci volt" – értékelte a mérkőzést Dzurják József a lefújás után.
Miután a bajnokságból már csak két forduló van hátra az Issimo elleni győzelemmel csapatunk alighanem bebiztosította az ezüstérmet, hiszen a tabellán a mieinket követő Monor hátránya öt pont, míg az éllovas Honvéd hat ponttal előzi a Fradit. A következő fordulóban az FTC a sereghajtó BAK együttesét fogadja, majd zárásként a Honvédot látja vendégül a Népligetben.
Budapest Öregfiúk I. osztály, 20. forduló:
Ferencváros – XV. Kerületi Issimo SE 12-1 (6-0)
FTC-MVM Népligeti Sportközpont, v.: Fekete L.
Ferencváros: Sikur – Ebedli, Csiszár, Dell’Elce (Rázsó 55.), Fehér – Lazics, Gyömbér – Kazi, Leandro (Lengyel B., szünetben), Bubcsó – Jovánczai (Völgyi D. 55.)
gólszerzők: Leandro (3, 11, 14.), Kazi T. (28., 51., 55., 73., 75.), Gyömbér (29., 39.), Lengyel B. (57.), Völgyi (70.)
Magyarország egyi legnyugatibb településén folytatódi öregfiúk csapatunk országjárása.
Korábbi bajnokaink az ország egyik legkeletibb településére, Barabásra viszik el a Fradi hírét.
Szombaton és vasárnap is pályára lép öregfiúk-csapatunk.
Mi lehet annál jobb szórakozás, mint együtt nézni a BL-döntőt a Fradi Baráti kör tagjaival?
Korábbi NB I-es gólkirályok és legendás játékosok sora lép pályára Kürt községben.
Klubunk egykori csillagai egy jótékony célú gálán léptek pályára Jászalsószentgyörgyön.
Pünkösdhétfőn Jászalsószentgyörgyön lépnek pályára legendáink. A meccs bevétele jótékony célokat szolgál.
Már az utolsó előtti fordulóban bajnok lett a Honvéd, amely 4–2-re nyert a Népligetben.