2024. március 18.
Vereség az MTK otthonában
Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a Pénzügyőr elleni döntetlen után a tabella élén álló MTK vendégeként lépett pályára a bajnokság 14. fordulójában. A hazaiak nagy iramban kezdték a találkozót, a negyedik percben megszerezték a vezetést. A félidő vége előtt még kétszer voltak eredményesek, így 3-0-s hazai előnnyel mentek pihenőre a csapatok.

A fordulás után sem kellett sokat várni az első gólra, tíz perc játék után meglőtték a negyediket is. Öt perccel később Bubcsó büntetőből szépített (4-1). A találkozó hajrájában ötödször is eredményes volt az MTK, amely 5-1-re győzött.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk legközelebb március 25-én, hétfőn 20.00-tól a Monor együttesét fogadja az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 14. forduló

MTK – FTC 5-1 (3-0)
MTK Utánpótlás Sportközpont

FTC: Sikur – Szekeres (Janetka, 32.), Dell’elce (Kovács, 41.), Fábio, Csiszár – Bokros, Völgyi, Jovánczai, Ujfalusi – Bubcsó, Schrancz
Vezetőedző: Dzurják József

Az FTC gólszerzője: Bubcsó (55. - büntető)

Fradi-Újpest Marcaliban

Május 12-én öregfiúk labdarúgócsapatunk Marcaliba látogat.

Öregfiúk: 13 gólt lőttünk a Goldballnak

Győri négy, Palásthy kettő, Bokros, Orosz, Keller, Lazic, Fábio, Lengyel és Janetka egy-egy gólt szerzett.

Sportpark átadás Domoszlón a Fradival

Május 4-én, szombaton délután Domoszlóra látogat a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Öregfiúk: Tízig meg sem álltunk, kiütéses győzelem!

Palásthy négyet, Bokros hármat lőtt a Halászteleknek, Fábio, Dell’elce és Ujfalusi is eredményes volt.

Majális a Fradival Taksonyban

Május elsején a Végh István Utánpótláscentrumban lép pályára öregfiúk együttesünk.

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.