Az elmúlt hétvégén a székesfehérvári Csitáry G. Emil Uszoda adott otthont a szinkronúszó Orka Kupának, amelyen ezúttal is ott voltak a Ferencváros versenyzői. Fiataljaink a korábbi évekhez hasonlóan kiválóan szerepeltek. Csontos Mimi, Kriston Málna és Bakk Boróka aranyérmet nyert, Horváth Eszter, Lakatos Gréta és Ruff Laura ezüstöt szerzett, míg Stefán Zsóka bronzérmes lett. Az FTC versenyzői összesen hét érmet, köztük három-három aranyat és ezüstöt, illetve egy bronzot nyertek.
Három szinkronúszónk is tagja volt a spanyolországi Világkupán induló magyar csapatnak.
Fiatal szinkronúszóink egyéniben és csapatban is uralták a dobogót.
Fábián Lili párosban állhatott fel a dobogó harmadik fokára a Duna Arénában.
Szinkronúszóink három korcsoportban is érmet szereztek a Duna Arénában.
Az FTC utánpótlás szinkronúszói három számban is a dobogó legfelső fokára állhattak fel Székesfehérváron.
Napi hat órát edz, rajzol, fest és az államtudományok érdeklik. Ő szinkronúszónk, Janku Titanilla - VIDEÓ!
Szinkronúszóink 17 éremmel zárták a Duna Arénában megrendezett versenyt.