2022. március 21.
Hét érem, közte három arany Székesfehérváron
Fiatal szinkronúszóink idén is szép eredményekkel zárták az Orka Kupát.

Az elmúlt hétvégén a székesfehérvári Csitáry G. Emil Uszoda adott otthont a szinkronúszó Orka Kupának, amelyen ezúttal is ott voltak a Ferencváros versenyzői. Fiataljaink a korábbi évekhez hasonlóan kiválóan szerepeltek. Csontos Mimi, Kriston Málna és Bakk Boróka aranyérmet nyert, Horváth Eszter, Lakatos Gréta és Ruff Laura ezüstöt szerzett, míg Stefán Zsóka bronzérmes lett. Az FTC versenyzői összesen hét érmet, köztük három-három aranyat és ezüstöt, illetve egy bronzot nyertek.

Cikkajánló

Szinkronúszónk remeklésével döntős a magyar páros

Fábián Lili Anna vasárnap a fináléban úszik.

Sikeres ferencvárosi Vk-szereplés a válogatottal

Három szinkronúszónk is tagja volt a spanyolországi Világkupán induló magyar csapatnak.

Huszonhat Fradi-érem a XXII. Delfin Kupáról

Fiatal szinkronúszóink egyéniben és csapatban is uralták a dobogót.

Válogatott versenyzőnk bronzérmet szerzett az ob-n

Fábián Lili párosban állhatott fel a dobogó harmadik fokára a Duna Arénában.

Egy arany- és két ezüstérem a korosztályos ob-ról

Szinkronúszóink három korcsoportban is érmet szereztek a Duna Arénában.

Válogatottjaink és a kicsik is taroltak az Orka Kupán

Az FTC utánpótlás szinkronúszói három számban is a dobogó legfelső fokára állhattak fel Székesfehérváron.

Döntött a kapitány! Versenyzőnk egyedül áll a világ elé

Napi hat órát edz, rajzol, fest és az államtudományok érdeklik. Ő szinkronúszónk, Janku Titanilla - VIDEÓ!

8 aranyérem a SYNUS Kupáról

Szinkronúszóink 17 éremmel zárták a Duna Arénában megrendezett versenyt.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin