2019. október 29.
A felnőttek mellett az utánpótlás is remekelt
A győri Kismester Tornász Bajnokságon öt érmet nyertek a ferencvárosi tehetségek.

Mint arról beszámoltunk, az FTC-Telekom felnőtt férfi tornászai összesen egy arany-, három ezüst- és egy bronzéremmel zárták a Csapatbajnokság 2. fordulóját és a Mesterfokú Bajnokságot. A háromnapos győri versenyen az utánpótlás több korosztályban is megmutatta tudását. A serdülő kezdők egyéni összetett versenyében Buzási Bertalan második, míg Sándor Aurél harmadik lett. A gyerek indulóknál a kezdő Ludányi Levente ezüst-, Ujvári Boldizsár és a haladó Lukács Ákos pedig bronzérmet nyert. Rajtuk kívül több szeren is volt döntősünk a vasárnapi záró napon.

FIÚ TORNA
Kismester Bajnokság, Győr
Utánpótlás korosztály: 5. Ujvári Benedek, 7. Nagy Márk
Serdülő kezdő: 2. Buzási Bertalan, 3. Sándor Aurél, 5. Ruck-Makay Bence, 7. Girus Kornél, 8. Szabó Bátor
Gyerek kezdő: 2. Ludányi Levente, 3. Ujvári Boldizsár, 6. Velinov Krisztián, 8. Bánki Márk, 12. Fábián Benedek, 13. Temesi Jeromos, 15. Gulyás Milán, 16. Ráduly Sándor, 18. Zupkó Alfréd, 22. Nnorom Alex
Gyerek haladó: 3. Lukács Ákos, 4. Hegyi Zsigmond, 8. Péli Dominik, 9. Szontagh Álmos

Balázs Krisztián két arannyal zárta az ob-t

Az FTC-Telekom férfi tornászai három aranyérmet nyertek a korosztályos Szerbajnokságon.

Fantasztikus siker és lélegzetelállító gyakorlatok

Az FTC akrobatikus tornász csapatával látványos mozdulatokkal kápráztatta el az Eb közönségét – VIDEÓ!

Európa-bajnokságon jártak a fradisták

A magyar akrobatikus tornaválogatottban két egység is csak ferencvárosi sportolókból állt.

Mesterfokú OB: ezüst után arany!

Balázs Krisztián egy arany- és egy bronz-, Ryan Sheppard egy ezüstéremmel végzett a zárónapon.

Egyéniben is ezüstérmes az FTC tornásza!

Sportolónk pénteken csapatban, szombaton pedig egyéniben nyert ezüstérmet a tornászok Mesterfokú bajnokságán.

Második hely a Csapatbajnokságon

Férfi tornászaink egy helyet előreléptek a tavaszi első fordulóhoz képest.

Az egyéni összetettben taroltak a fradisták

Gyermek kezdő és haladó tornászaink nagyot alkottak a csapat- és egyéni bajnokság záró fordulójában.

Újabb csapatarany! Ezúttal női tornászaink alkottak

Az FTC lány tornászai is remekeltek a korosztályos csapatbajnokság legutóbbi fordulójában.