2019. október 15.
Újabb csapatarany! Ezúttal női tornászaink alkottak
Az FTC lány tornászai is remekeltek a korosztályos csapatbajnokság legutóbbi fordulójában.

A serdülő fiú tornászok mellett a gyermek kezdő lánycsapatunk is aranyérmes lett a hétvégi csapatbajnokság harmadik fordulójában. A Sándor Natália, Hürkecz Mira, Szlifka Lilien, Hosnyánszki Petra, Lukács Viktória összeállítású FTC 160.150 pontot szerezve állhatott fel a dobogó legfelső fokára.

Az egyéni összetettben Sándor Natália lett a legjobb ferencvárosi tornász, miután harmadik helyen zárt. Fiatal tehetségünk talajon nyert, korláton pedig második lett. Szlifka Vivien ugrásban és korláton is egyaránt harmadik lett, míg Lukács Viktória talajon harmadikként zárt.

A bajnok utolsó fordulóját november végén rendezik meg.

NŐI TORNA
ELIT UP, 3. forduló, Budapest
Gyermek
Kezdő
Csapat: 1. FTC (Sándor Natália, Hürkecz Mira, Szlifka Lilien, Hosnyánszki Petra, Lukács Viktória)
Egyéni összetett: 3. Sándor Natália, 5. Hürkecz Mira, 6. Szlifka Vivien, 10. Hosnyánszki Petra, 17. Lukács Viktória, 22. Simon Boglárka, 24. Vatai Blanka Lilla,
Serdülő
Csapat: 7. FTC
Egyéni összetett: 13. Gáspár Gréta Panna, 23. Szabó Eszter, 25. Grámán-Ács Krisztina

Balázs Krisztián két arannyal zárta az ob-t

Az FTC-Telekom férfi tornászai három aranyérmet nyertek a korosztályos Szerbajnokságon.

Fantasztikus siker és lélegzetelállító gyakorlatok

Az FTC akrobatikus tornász csapatával látványos mozdulatokkal kápráztatta el az Eb közönségét – VIDEÓ!

Európa-bajnokságon jártak a fradisták

A magyar akrobatikus tornaválogatottban két egység is csak ferencvárosi sportolókból állt.

A felnőttek mellett az utánpótlás is remekelt

A győri Kismester Tornász Bajnokságon öt érmet nyertek a ferencvárosi tehetségek.

Mesterfokú OB: ezüst után arany!

Balázs Krisztián egy arany- és egy bronz-, Ryan Sheppard egy ezüstéremmel végzett a zárónapon.

Egyéniben is ezüstérmes az FTC tornásza!

Sportolónk pénteken csapatban, szombaton pedig egyéniben nyert ezüstérmet a tornászok Mesterfokú bajnokságán.

Második hely a Csapatbajnokságon

Férfi tornászaink egy helyet előreléptek a tavaszi első fordulóhoz képest.

Az egyéni összetettben taroltak a fradisták

Gyermek kezdő és haladó tornászaink nagyot alkottak a csapat- és egyéni bajnokság záró fordulójában.