2019. július 16.
Berekméri Levente a Vasi Vasemberen is parádézott
Friss magyar bajnokunk abszolút második hellyel zárta a nagy múltú Vasi Vasember olimpiai távú versenyt.

Az elmúlt hétvégén Szombathelyen rendezték meg a nagy hagyományokkal bíró Vasi Vasember olimpiai távú (1,5 km úszás, 40 km kerékpár, 10 km futás) triatlon versenyt. Az FTC triatlon szakosztályát a szokásoknak megfelelően ezúttal is rendkívül népes csapat képviselte.

A legszebb eredményt a nemrég magyar bajnoki címet ünneplő Berekméri Levente érte el, aki a tiszakécskei Tarnai László mögött a férfiak abszolút versenyének második helyén végzett, ez pedig korosztályos aranyérmet is ért számára. A fradisták közül még az abszolút mezőny ötödik helyén befutó, ezzel szintén korosztályos első Somogyi Miklós, valamint az abszolút tizenötödik, ugyancsak korosztályos bajnok Krausz Zoltán ünnepelhetett dobogós helyezést.

A versenyt rajtuk kívül az FTC sportolói közül Mikonya Nándor, Megyes András, Balogh Szilamér, Mándli Tamás, D-Nagy Dániel, Jánosi Balázs, Kovács István, Hamzi Balázs, Bretz Tibor, Heffter Zsombor, a hölgyeknél pedig Hajdú Zsuzsanna és Csada Ágnes teljesítették, így ezek a sportolóink mondhatják el magukról, hogy 2019-ben Vasi Vasemberek lettek.

A verseny teljes, részletes eredménysora IDE kattintva érhető el.

Aranyérmek sora fiatal triatlonosainktól

Versenyzőink a duatlon szakág iszkaszentgyörgyi szezonnyitó versenyén szerepeltek.

Értékes hatodik hely a Világkupán

Az FTC parasportolója, Lévay Petra remekül helyt állt a törökországi nemzetközi versenyen.

16 arany az FTC triatlonozóitól egyéniben és csapatban

A Regionális Aquatlon Döntőben remekeltek a ferencvárosi fiatalok.

Sikerrel zajlott az Albert Flórián Emlékverseny

Négy egyesület közel 120 sportolója vett részt az eseményen.

FTC-uralom a 2023-as klubrangsorokban

2023-ban is remek évet produkáltak triatlon szakosztályunk sportolói.

Albert-emlékversennyel zárult az év

Közel 160 résztvevője volt az Albert Flórián Aquatlon Emlékversenynek.

Lévay Petra negyedik a tarantói Világkupán

Paratriatlonistánk a nehézségek ellenére érte el ezt a kiváló eredményt.

A Fradi fiatalja abszolút győztes lett

Három éremmel zártak a ferencvárosi triatlonozók a Földrengető Terepduatlon ob-n.