2019. február 18.
Hat arany Százhalombattáról
Úszóink, Szokol Szonja és Hímer Krisztofer összesen 10 éremmel zárta a Szalai János Emlékversenyt.

A hétvégén Százhalombattán rendezték meg az úszók Szalai János Emlékversenyét, amelyen két ferencvárosi versenyző, Szokol Szonja (a képen) és Hímer Krisztofer indult. Szonja három számban (50 és 100 m pillangó és 100 m vegyes) aranyérmes lett, míg 50 méter mellen ezüst-, 50 méter gyorson pedig bronzéremmel zárt.

Hímer Krisztofer hat számban szerepelt, amelyekből hármat (50 m mell, 100 m vegyes és gyors) megnyert, míg 50 méter háton és 200 méter vegyesen ezüstöt szerzett.

Nyílt vízi úszóink számára Katarban megkezdődött a Világkupa-sorozat. Az első, dohai állomáson magyar bajnokunk, Székelyi Dániel 25., míg Gálicz Péter a 41. lett 82 indulóból a 10 kilométeres távon.

Tarolt a Fradi! Mindhárom női versenyzőnk a dobogón

Mihályvári-Farkas Viktória, Balogh Vivien és Fábián Bettina remekelt 10 kilométeren.

Dobogós Dohában Fábián Bettina

Az FTC olimpiai kvótás úszója a csapatversenyben vett részt csütörtökön.

Több mint 100 érmet nyertek fiatal úszóink

A Ferencváros tehetségei taroltak az idei első Budapest Kupán.

Fábián Bettina olimpiai kvótát szerzett

Nyíltvízi úszónk a női 10 km-es számban kvalifikálta magát a párizsi nyári játékokra.

Európa-bajnokink remekeltek a Győr Openen

A nemzetközi úszóversenyen Verrasztó Dávid és Mihályvári-Farkas Viktória is felállhatott a dobogó tetejére.

Fábián Bettina ezüstérmes a Világkupán, így vb-induló!

Az FTC úszója a portugáliai Nyíltvízi Világkupán parádés versenyzéssel nyert ezüstérmet 10 kilométeren.