2021. május 18.
Kedden is fradistákért szoríthattunk az úszó Eb-n
Verrasztó Evelyn döntőbe jutott a 4x200-as mix gyorsváltóval.

A hétfői remek, Mihályvári-Farkas Viktória jóvoltából ezüstérmet hozó nap után kedden is izgulhattunk ferencvárosi úszókért a hazai rendezésű Európa-bajnokságon a Duna Arénában.

Verrasztó Evelyn a 4x200-as mix gyorsváltó tagjaként ugrott medencébe, és végül Fábián Fannival, Holló Balázzsal és Zombori Gáborral egy csapatban 7.40.29-es idővel az ötödik helyen bejutottak a délutáni döntőbe.

A hazai rendezésű úszó Európa-bajnokság kedd délelőtti programjában még két fradista, Török Dominik Márk és Biczó Bence volt érdekelt, azonban nem sikerült kvalifikálniuk magukat a délutáni 200 méteres pillangó döntőjébe, miután Biczó a 22., Török a 23. helyen zárt összetettben.

A délutáni programban a 4x200-as mix gyorsváltó ezúttal Verrasztó Evelyn nélkül a 6. helyen zárt.

4x200 méteres mix gyorsváltó
Magyarország (Holló Balázs, Zombori Gábor, Verrasztó Evelyn, Fábián Fanni) az 5. helyen jutott döntőbe

DÖNTŐ

6. Magyarország (Holló Balázs, Zombori Gábor, Veres Laura, Fábián Fanni)

Fábián Bettina ezüstérmes a nyíltvízi Világkupán

Úszónk a sorozat nyitóversenyén végzett a második helyen.

Tarolt a Fradi! Mindhárom női versenyzőnk a dobogón

Mihályvári-Farkas Viktória, Balogh Vivien és Fábián Bettina remekelt 10 kilométeren.

Dobogós Dohában Fábián Bettina

Az FTC olimpiai kvótás úszója a csapatversenyben vett részt csütörtökön.

Több mint 100 érmet nyertek fiatal úszóink

A Ferencváros tehetségei taroltak az idei első Budapest Kupán.

Fábián Bettina olimpiai kvótát szerzett

Nyíltvízi úszónk a női 10 km-es számban kvalifikálta magát a párizsi nyári játékokra.

Európa-bajnokink remekeltek a Győr Openen

A nemzetközi úszóversenyen Verrasztó Dávid és Mihályvári-Farkas Viktória is felállhatott a dobogó tetejére.

Fábián Bettina ezüstérmes a Világkupán, így vb-induló!

Az FTC úszója a portugáliai Nyíltvízi Világkupán parádés versenyzéssel nyert ezüstérmet 10 kilométeren.