2022. november 17.
Mihályvári-Farkas Viktória is aranyérmes Kaposváron!
Az FTC úszója 1500 méter gyorson győzött csütörtökön.

Az úszók kaposvári rendezésű rövidpályás országos bajnokságának második, csütörtöki versenynapján folytatódott a szerdán megkezdett aranyérmes sorozat: a nyitónapon győztes Fábián Bettina után a második napon Mihályvári-Farkas Viktória 1500 méter gyorson győzedelmeskedett! Az FTC úszója 16:09.61 perc alatt teljesítette a távot, közel öt másodperccel gyorsabban, mint a másodikként célba ért Szimcsák Mira.

- Nagyon boldog vagyok, hogy ez így sikerült, mert az első nap, meg a délelőtt, majd a mostani bemelegítés alapján nem számítottam ilyen időre. Minden olyan nehezen ment, ez az úszás is fájt, azaz kissé meg is leptem magam, hogy ennyit tudtam jönni. Ez az egyéni legjobbam környéke, igaz, nagypályán jobbat tudok, mert a fordulók finoman szólva sem tartoznak az erősségeim közé – nyilatkozta Mihályvári-Farkas.

A nap korábbi szakaszában Mihályvári-Farkas Viktória 200 méter pillangón is érdekelt volt, ott a B-döntő megnyerését könyvelhette el. Burián Kata 100 méter háton ötödikként zárt.

A férfiak mezőnyében Mészáros Dániel hatodik lett 50 méter férfi gyorson, míg a 100 méteres férfi hátúszás döntőjében Kutasi Máté 6., Hímer Krisztofer 7. lett. 1500 méter férfi gyorson Gálicz László éppen lemaradt a dobogóról, negyedik helyezést ért el.

Folytatás az ob harmadik napjával pénteken.

Az FTC három úszóját is díjazta a MÚSZ

Mihályvári-Farkas Viktória, Fábián Bettina és Mészáros Dániel részesült elismerésben.

97 nap után hirdetett eredményt a LEN

A nyíltvízi úszók 25 km-es száma a nyáron botrányba fulladt, most hirdették ki a hivatalos végeredményt.

Az utolsó napon is lett Fradi-arany a rövidpályás ob-n

Fábián Bettina 400 méter után 800-on se talált legyőzőre a Kaposváron rendezett viadalon.

Az utolsó napon is sok Fradi-döntős lesz az ob-n

Többek között Burián Katának, Mihályvári-Farkas Viktóriának és két váltónknak is drukkolhatunk.

Újabb három érem az úszó ob-ról

Kutasi Máté ezüst-, Fábián Bettina és Mihályvári-Farkas Viktória pedig bronzérmet nyert.

Megvan az első arany a rövidpályás ob-n!

Kutasi Máté harmadik helye után Fábián Bettina megszerezte az FTC első aranyérmét a kaposvári viadalon.

Elkezdődött az úszók rövidpályás országos bajnoksága!

Már az első napon megszülethet az első Fradi-érem a Kaposváron zajló viadalon.

Érmekért küzdenek az FTC úszói Kaposváron

Kilenc ferencvárosi úszó részvételével rajtol szerdán a rövidpályás úszó országos bajnokság Kaposváron.