2019. július 21.
Nem jutott döntőbe Szilágyi Liliána
Az FTC úszója nem kvalifikálta magát a fináléba 100 méter pillangón a Dél-Koreában zajló vizes-vb-n.

Magyar idő szerint vasárnap hajnalban megkezdődött a medencés úszók versenye is a kvangdzsui világbajnokságon. Több hazai sportoló mellett rajtkőre állt Szilágyi Liliána is, aki a szám öt évvel ezelőtti ifjúsági olimpiai bajnokaként szerepelt női 100 méter pillangón.

Versenyzőnk időeredménye (59,32 másodperc) a 26. helyre volt elég, ezzel Szilágyi Liliána nem kvalifikálta magát a kora délután zajló döntőbe.

Sportolóink további vb-menetrendjét IDE kattintva láthatja!

Fotó: MTI/Kovács Tamás

Hetedik helyezés a Junior Úszó Világbajnokságon

Az FTC úszója, Török Dominik Márk hetedik helyen ért be 400 méter vegyesen a budapesti Úszó vb-n.

Megvan a világbajnoki döntő!

Török Dominik Márk kiváló úszással bejutott a 400 méter vegyes fináléjába a budapesti Junior Világbajnokságon!

Világbajnoki cím és még négy érem Newcastle-ból

Az FTC úszója és triatlonosa kiválóan szerepelt a szervátültetett sportolók XXII. Világjátékán – VIDEÓ!

Junior vb: folytatásként ötödik hely

Mihályvári-Farkas Viktória ötödikként zárt 800 gyorson a budapesti junior úszó vb-n.

Hatodik hely nyitásként Mihályvári-Farkas Viktóriától

Mihályvári-Farkas Viktória, az FTC úszója a hatodik helyen végzett 400 méter vegyesen a junior vb-n.

Mihályvári-Farkas Viktória döntős a junior vb-n!

Mihályvári-Farkas Viktória első számában, 400 méter vegyesen rögtön a döntőbe jutott!

Szenzációs Európa Kupa-érem!

Nyíltvízi úszónk, Székelyi Dániel a második helyen végzett az ohridi Európa Kupa-futamon.

Nagy csata a világklasszissal, két érem lett a Fradié!

Székelyi Dániel ezüst-, míg Gálicz Péter bronzérmes lett a Lupa-tavi Európa-bajnoki tesztversenyen.