December 11-e és 14-e között a kaposvári Dr. Csík Ferenc Versenyuszodában rendezik az úszók XVI. Országos Rövidpályás Bajnokságát. A Ferencváros sportolók több számban is döntőbe jutottak a mai nap során.
A 4x100 méteres mix vegyesváltón a 8. legjobb, 4:07.03-as idővel kerültünk a fináléba. A mieink részéről Fehérvári Réka, Mészáros Dániel, Szokol Szonja és Biczó Bence fog versenyezni.
Három Fradi-sportolóért is szoríthatunk majd a 400 méter férfi vegyes fináléjában: Török Dominik Márk, Hímer Krisztofer és a magasan legjobb idővel bejutó Verrasztó Dávid száll vízbe.
Ugyanebben a számban a nőknél Mihályvári-Farkas Viktória úszik majd döntőt az esti órákban.
200 férfi mellen Verrasztó Dávid ismét érdekelt lesz, a negyedik legjobb idővel bejutva itt is éremért hajthat sportolónk.
Nővére, Verrasztó Evelyn a 100 méter gyorsúszás döntőjében fog versenyezni.
Mind a férfi, mind a női 4x100-as gyorsváltónk is érdekelt lesz ma este. A hölgyek csapatát Szokol Szonja, Fehérvári Réka, Mihályvári-Farkas Viktória és Verrasztó Evelyn fogja erősíteni, míg a fiúk kvartettje így áll a rajtkőhöz: Hímer Krisztofer, Mészáros Dániel, Mándli Benedek és Kutasi Gergely.
A döntők ma is 18.00-kor kezdődnek.
Úszónk a 3 kilométeres kieséses versenyben remekelt, ugyanebben a számban Betlehem Dávid negyedik lett.
A Setúbálban megrendezett Nyíltvízi úszó Világkupán remekeltek a ferencvárosi versenyzők 10 km-en.
Az FTC úszói összesen 18 érmet nyertek a debreceni viadalon.
Remekeltek a Ferencváros fiataljai Debrecenben az ifjúsági úszók országos bajnokságán.
Molnár Dóra jobbat úszott monacói idejénél, de az éremszerzés Canet-en-Roussillonban elmaradt.
Klubunk úszója a 200 méteres hátúszás döntőjében remekelt, és állhatott fel a dobogóra.
Az FTC két úszója is éremmel kezdett a rangos versenysorozat monacói állomásán.
Micsoda páros 200 vegyesen – első fradis versenyéről kérdeztük Tombor Sárát és Barta Biankát – VIDEÓ!